„Losowanie Pucharu Polski Strefy Poznańskiej” Komunikat od Wydziału Gier i Ewidencji

We wtorek 7 lipca, podczas Konferencji Klubów Rady Strefy Poznańskiej odbyło się losowanie rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu Strefy Poznańskiej.

​Wyniki losowania Rundy Wstępnej zaplanowanej na weekend  18/19 sierpnia:

Runda Wstępna

Mecz

Gospodarz

Gość

1

OTPS Winogrady Poznań Old Boy

Odlew Poznań

2

WKS Owieczki

Jadwiżański KS Poznań

3

Fara Pelikan Żydowo

Maratończyk Brzeźno

4

Absolwent Marcinek Poznań

Wełnianka Kiszkowo

5

Lech Poznań Old Boy

OTPS Winogrady Poznań juniorzy

6

BOLA 06 Poznań

GKS Gułtowy

7

Phytopharm Klęka Old Boy

UKS Śrem

8

KS Kąsinowo

Warta Sieraków

9

SPN Szamotuły

LZS Otorowo

10

Orły Kruka Rogoźno

Rokita Rokietnica

11

Sparta Brody

Korona Bukowiec

12

Lipno Stęszew Old Boy

Orły Plewiska

13

Kolegium Sędziów WZPN

Jastrząb Rudniki

Wyniki losowania I Rundy zaplanowanej na 5 września:

I Runda

Mecz

Gospodarz

Gość

1

Błękitni Owińska

Szturm Junikowo Poznań

2

Zwycięzca meczu nr 3 Rundy Wstępnej

Lechita Kłecko

3

Jurand Koziegłowy

Lider Swarzędz

4

Polonia Poznań

Poznańska 13

5

Zwycięzca meczu nr 1 Rundy Wstępnej

KS 1999 Łopuchowo

6

Pelikan Niechanowo

IKP Olimpia Poznań

7

Czarni Czerniejewo

KS Canarinhos Skórzewo

8

Zwycięzca meczu nr 2 Rundy Wstępnej

Przemysław Poznań

9

Zwycięzca meczu nr 4 Rundy Wstępnej

Piast Łubowo

10

Poznań FC

Phytopharm Klęka

11

Zwycięzca meczu nr 6 Rundy Wstępnej

Pogoń Książ Wlkp.

12

Luboński 1943 Luboń

Clescevia Kleszczewo

13

Zwycięzca meczu nr 7 Rundy Wstępnej

Polonia II Środa Wlkp.

14

Stella Luboń

Zawisza Dolsk

15

Zwycięzca meczu nr 5 Rundy Wstępnej

Antares Zalasewo

16

Pogrom Luboń

Orkan Jarosławiec

17

Kłos Zaniemyśl

Wielkopolska Komorniki

18

Meblorz Swarzędz

KS Gminy Brodnica

19

Rzemieślnik Kwilcz

Warta Obrzycko

20

Zwycięzca meczu nr 10 Rundy Wstępnej

Golnica Ryczywół

21

Zieloni Gaj Mały

Orzeł Słopanowo

22

Zwycięzca meczu nr 9 Rundy Wstępnej

Byki Obrowo

23

Nałęcz Ostroróg

Tarnovia II Tarnowo Podgórne

24

Rożnovia Rożnowo

Czarni Wróblewo

25

Suchary Suchy Las

Sokół Duszniki

26

Zwycięzca meczu nr 8 Rundy Wstępnej

Kłos Gałowo

27

Czarni Kaźmierz

Orkan Objezierze

28

Zwycięzca meczu nr 11 Rundy Wstępnej

Zwycięzca meczu nr 12 Rundy Wstępnej

29

NAP Polonia Nowy Tomyśl

Promień Opalenica

30

Zwycięzca meczu nr 13 Rundy Wstępnej

Spójnia Strykowo

31

Ogrol Sielinko

KS 1920 Mosina

32

Orzeł Łowyń

Orzeł Rostarzewo

33

Patria Buk

TS Gminy Kamieniec

34

Orzeł Granowo

NKS Niepruszewo

35

Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.

LZS Wąsowo

36

LAS Puszczykowo

LZS Wronczyn