Kolejny Turniej Skrzatów już 12 czerwca!

Wielkopolski ZPN zaprasza wszystkie dzieci urodzone w roku 2011 i młodszym na kolejne rozgrywki Skrzatów. Tym razem najmłodsi będą mieli okazję zagrać na Golęcinie 12 czerwca.


Turnieje Skrzatów na stałe już wpisały się w ​kalendarz imprez organizowanych przez Związek. Następna okazja do spotkania i wspólnej zabawy została zaplanowana tuż przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata w Rosji. Mali piłkarze rywalizować będą we wtorek, 12 czerwca, w godzinach popołudniowych, od 16 do 19. Areną zmagań, tak jak w poprzednich przypadkach będzie dawny stadion Olimpii, usytuowany na poznańskim Golęcinie przy siedzibie Wielkopolskiego ZPN. Tradycyjnie niezmienne pozostaną również przepisy. Rozgrywki toczyć się będą zgodnie z zasadami Unifikacji Organizacji Współzawodnictwa i Szkolenia, a zatem w składach czteroosobowych bez bramkarza. Format rozgrywek i czas gry zostanie dostosowany do liczby zgłoszonych zespołów. Klasyfikacja nie będzie prowadzona, a wszyscy uczestnicy otrzymają jednakowe upominki.

Udział w rozgrywkach mogą wziąć dzieci urodzone w 2011 roku i młodsze. Zapraszamy zarówno kluby i szkółki piłkarskie jak i zespoły szkolne oraz drużyny podwórkowe. Oczywiście uczestnictwo w turnieju nie wiąże się z żadnymi kosztami. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo pod adresem turnieje@wielkopolskizpn.pl do piątku, 8 czerwca. W wiadomości prosimy wpisać nazwę drużyny, planowaną liczbę zawodników oraz dane kontaktowe opiekuna zespołu (koniecznie należy podać numer telefonu). Szczegółowych informacji udziela pani Jagoda Weiss pod numerem telefonu 600 437 114.

​Do zobaczenia na boisku!

źródło: B.A.