KOMISJA REWIZYJNA

Przewodniczący: Godfryd Kuryło
Zastępca: Witold Skrzypczak
Sekretarz: Jacek Fręś
Członkowie: Marcin Adamczak, Eugeniusz Gościniak, Krystian Kawczyński, Eugeniusz Nowicki

SĄD KOLEŻEŃSKI

Przewodniczący: Wojciech Osuch
Zastępca: Andrzej Zawisła
Sekretarz: Kaja Szymańska
Członkowie: Tomasz Barylski, Włodzimierz Bukowski, Ryszard Chwiałkowski, Mirosław Durczyński, Ryszard Feszczuk, Dariusz Fludra, Rafał Gbiorczyk, Alicja Lawren, Jarosław Pawlak, Jacek Soforek, Bogusław Solnicki, Wiesława Zimoch-Stępień

ZWIĄZKOWA KOMISJA ODWOŁAWCZA

Przewodniczący: Adam Kupsik
Zastępca: Zbigniew Michalak
Sekretarz: Krzysztof Drozdowicz
Członkowie: Ryszard Chwiałkowski, Tadeusz Gościński, Jan Łukomski, Krzysztof Piasek, Adam Rodecki, Bernard Rozwałka, Marek Strzyżewski, Wojciech Szymczak


WYDZIAŁ GIER I EWIDENCJI

Przewodniczący: Andrzej Giczela
Zastępca: Miłosz Łondka
Sekretarz: Grzegorz Kasperkowicz
Członkowie: Włodzimierz Bachorz, Marek Biadała, Wojciech Kujawa, Stanisław Kluczyński, Jarosław Magot, Witold Musiał, Mariusz Namyślak, Kajetan Olszewski, Jan Żołnierek

WYDZIAŁ DYSCYPLINY

Przewodniczący: Piotr Hajduk
Zastępca: Paweł Sliwowski
Sekretarz: Tomasz Barylski
Członkowie: Marcin Gościniak, Bartosz Kawczyński, Krystian Piasek, Jacek Sokołowski, Mateusz Wojciechowski

WYDZIAŁ PIŁKARSTWA KOBIECEGO

Przewodniczący: Rafał Ratajczak
Sekretarz: Nina Patalon
Członkowie: Janusz Gajewski, Roman Łopata, Łukasz Pawlak,Piotr Walkowiak, Marta Woźniak,Mariola Wysocka, Michał Zgarda

KOMISJA DS. FUTSALU I PIŁKI PLAŻOWEJ

Przewodniczący: Bartosz Barański
Członkowie: Rafał Gnybek, Piotr Kuś, Marcin Ludwiczak, Paweł Mrozkowiak, Tomasz Nowicki, Wojciech Weiss, Dariusz Złotnicki


WYDZIAŁ SZKOLENIA I PIŁKARSTWA MŁODZIEŻOWEGO

Przewodniczący: Paweł Kutynia
Zastępca: Marcin Dorna
Sekretarz: Wojciech Tomaszewski
Członkowie: Leszek Barczyński, Marcin Drajer, Marcin Kałuża, Tomasz Kowalski, Piotr Łukaszewski, Jakub Pujanek, Wojciech Weiss, Marcin Woźniak, Adam Ziółkowski

RADA TRENERÓW

Przewodniczący: Marcin Dorna
Sekretarz: Adam Ziółkowski
Członkowie: Dawid Dominiczak, Roman Jaszczak, Andrzej Kabaciński, Janusz Niedźwiedź, Mariusz Rumak, Wojciech Tomaszewski, Rafał Ulatowski, Wojciech Weiss

KOMISJA DS. LICENCJI TRENERSKICH

Przewodniczący: Andrzej Juskowiak
Zastępca: Marcin Drajer
Sekretarz: Jakub Strużyński
Członek: Adam Ziółkowski


WYDZIAŁ KOMUNIKACJI I MARKETINGU

Przewodniczący: Bartosz Bosacki
Sekretarz: Bartosz Aleksandrowicz
Członkowie: Tomasz Barylski, Adam Supranowicz, Bartłomiej Tarłowski, Rafał Wąsowicz, Tomasz Zawada

KOMISJA ODZNACZEŃ

Przewodniczący: Arkadiusz Hirsch
Zastępca: Maciej Ceranek
Członkowie: Leszek Barczyński, Dariusz Fleischer, Matek Grochowski, Czesław Guziałek, Klaudiusz Kapłon, Grzegorz Pawlak

KLUB SENIORA

Przewodniczący: Andrzej Karbowiak

KOMISJA DS. ETYKI I FAIR-PLAY

Przewodniczący: Maciej Wituski
Zastępca: Grzegorz Pietrzak
Członkowie: Marek Jankowiak, Wojciech Piasek, Rafał Ryś

KOMISJA MEDYCZNA

Przewodniczący: Witold Dudziński
Członkowie: Paweł Bąkowski, Grzegorz Biegański, Andrzej Pyda


WYDZIAŁ BEZPIECZEŃSTWA NA OBIEKTACH PIŁKARSKICH

Przewodniczący: Rafał Kniecicki
Zastępca: Ryszard Tomczak
Sekretarz: Paweł Woźniak
Członkowie: Roman Gauza, Leszek Szocik, Krzysztof Urbanek

KOMISJA DS. LICENCJI KLUBOWYCH

Przewodniczący: Jan Żołnierek
Zastępca: Marek Pingot
Sekretarz: Grzegorz Grocki
Członkowie: Marek Biadała, Ryszard Garski, Janusz Głuch, Zbigniew Śmiglak, Andrzej Tomkowiak, Jarosław Zając


WYDZIAŁ DS. WSPÓŁPRACY Z SAMORZĄDAMI I ORGANIZACJAMI SPOŁECZNYMI

Przewodniczący: Marcin Wojtkowiak
Członkowie: Paweł Bocian, Rafał Janiak, Jerzy Najderek, Krzysztof Piasek, Andrzej Reis, Karol Szubert, Piotr Trawiński, Zbigniew Trawka, Tobiasz Wiesiołek


KOLEGIUM SĘDZIÓW WIELKOPOLSKIEGO ZPN

Przewodniczący: Zbigniew Cukiert
Zastępca: Andrzej Kozłowski
Sekretarz: Kamil Waskowski
Członkowie: Łukasz Araszkiewicz, Przemysław Głowacki, Gustaw Kwaśniewski, Szymon Lizak, Rajmund Martyniak, Tomasz Nowicki, Zbigniew Toboła, Paweł Woźniak