fot. Rozgrywki Skrzatów na hali - luty 2019 r.

Świąteczny turniej Skrzatów 28 grudnia w Poznaniu!

Do licznych turniejów Skrzatów w okresie zimowym dołączają kolejne zaplanowane imprezy. Ponownie najmłodsi rozegrają turniej Świąteczno-Noworoczny w Poznaniu, później odbędą się też imprezy w Skokach i Czempiniu.

Dodatkową imprezę w stolicy Wielkopolski rodzice mogą pamiętać z lat poprzednich. W 2016 roku w tym okresie odbył się pierwszy turniej Skrzatów w hali UAM na Morasku, a rok później zmagania odbyły się w "Arenie", gdzie udział wzięła rekordowa liczba 42 klubów. Kilkanaście miesięcy temu imprezę ze względu na brak wolnych hal przesunięto na luty, teraz wraca jednak w swój tradycyjny termin.

Tegoroczne granie świąteczno-noworoczne odbędzie się 28 grudnia (sobota) w hali Politechniki Poznańskiej przy ulicy Piotrowo. Rozgrywki toczyć się będą w godzinach 10-16 i zostaną podzielone na dwie tury. Pierwsza rywalizować będzie od 10 do 13, a druga od 13 do 16. 

Kolejne turnieje odbędą się w roku 2020. Do sześciu wcześniej zaplanowanych imprez doszły rozgrywki w Skokach i Czempiniu, dzięki czemu harmonogram turniejów prezentuje się następująco:
- 12 stycznia - Złotów;
- 18 stycznia - Poznań;
- 25 stycznia - Rydzyna;
- 16 lutego - Stare Oborzyska;
- 22 lutego - Kalisz;
- 29 lutego - Kiszkowo;
- 7 marca - Skoki;
- 14 marca - Czempiń.
Powyższy plan oznacza, że Skrzaty z wyłączeniem przerwy na zimowe ferie, będą rozgrywać swoje turnieje co tydzień!

W turniejach udział wziąć mogą dzieci urodzone w roku 2013 i młodsze. Do uczestnictwa w imprezie zapraszamy zarówno kluby i szkółki piłkarskie jak i zespoły szkolne oraz drużyny podwórkowe. Udział w turniejach nie wiąże się z żadnymi kosztami. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo pod adresem arkadiusz.skuza@wielkopolskizpn.pl. W wiadomości prosimy podać kolejno:
- turniej, na którym zespół chce wystąpić;
- w przypadku turnieju świąteczno-noworocznego - turę, w której zespół preferowałby rozgrywać mecze;
- nazwę drużyny:
- przewidywaną liczbę zawodników (sugerujemy nie więcej niż 8, by każde dziecko spędziło na boisku dużą liczbę czasu);
- dane osobowe trenera i telefon kontaktowy.

Liczba miejsc w turnieju jest ograniczona. Szczegółowe informacje uzyskać można mailowo pod wskazanym wyżej adresem oraz pod numerem telefonu 516 853 236.