fot. ARTBUD - Wielkopolski ZPN

ARTBUD sponsorem IV ligi

Rozgrywki IV ligi z nową nazwą! Partnerem tytularnym zmagań w najsilniejszej lidze piłkarskiej w Wielkopolsce została firma ARTBUD. Tym samym rozgrywki w sezonie 2021/22 toczyć się dalej będą jako ARTBUD IV liga.

Już drugi sezon z rzędu Wielkopolski ZPN pozyskał sponsorów tytularnych dla prowadzonych przez siebie rozgrywek. Po przedłużeniu wieloletnich, owocnych kooperacji z firmami RED BOX oraz PROTON, przyszedł czas na "danie główne". Z dniem 8 września Związek podpisał umowę dotyczącą sponsoringu tytularnego IV ligi, która oficjalnie w sezonie 2021/22 przyjmuje nazwę ARTBUD IV liga.

ARTBUD należy do liczących się graczy w branży deweloperskiej. W swojej ofercie firma posiada nowoczesne mieszkania i apartamenty w kilku punktach na mapie Poznania (Garbary, Strzeszyn, ul. Drzymały, ul. Katowicka) i innych miastach Wielkopolski, także tam, gdzie swoją lokalizację mają kluby czwartoligowe. Z usług naszego partnera skorzystać już można między innymi w Kościanie, Jarocinie, Pobiedziskach czy Wrześni, kolejna inwestycja planowana jest z kolei w Gnieźnie.

Współpraca pomiędzy stronami została podpisana do końca sezonu 2021/22 i obejmuje szereg świadczeń o charakterze promocyjnym oraz wizerunkowym, które będą prowadzone przez Związek w skali całych rozgrywek jak również punktowo przy współpracy z klubami. Rozgrywki oprócz nowej nazwy zyskają również dedykowaną identyfikację wizualną, a kibice dzięki wsparciu sponsora wciąż będą mogli oglądać materiały ze wszystkich spotkań ARTBUD IV ligi.