fot. thumb_Extranet_log_1180x500_landscape.png

Błędy systemu Extranet

Wielkopolski ZPN informuje o błędach pojawiających się w systemie Extranet. Dotyczą one przeprowadzenia transferów i rozgrywek prowadzonych w formule towarzyskich turniejów w kategorii Orlika E2, Skrzatów i Żaków. 

Przy przeprowadzaniu transferów może dochodzić do sytuacji, w której po odesłaniu wniosku do poprawy, użytkownicy klubowi nie widzą w pełni informacji, czego problem dotyczy i co należy zrobić, by dokończyć procedurę przejścia zawodnika. Widoczny pozostaje tylko początek treści i nie ma możliwości jej rozwinięcia. Niestety z informacji uzyskanych z Działu Wsparcia PZPN, problem jest nowy i będzie dopiero rozwiązywany, a wdrożenie zmian nastąpi przy kolejnej aktualizacji systemu. W związku z powyższym we wszelkich przypadkach wystąpienia takiej sytuacji, Wielkopolski ZPN prosi o bezpośredni kontakt mailowy bądź telefoniczny z odpowiedzialnymi za transfery:
- Grzegorzem Kasperkowiczem - 600 437 119; ewidencja@wielkopolskizpn.pl;
- Krzysztofem Olędrowiczem - 517 434 731; krzysztof.oledrowicz@wielkopolskizpn.pl.

Drugi zdiagnozowany przez Związek problem w ostatnich dniach występuje w przypadku rozgrywek towarzyskich w kategoriach Orlik E2, Żak F1 i F2 oraz Skrzat G1-G2. Wskutek błędu w systemie Extranet niepoprawnie wyświetlane jest miejsce rozgrywania zawodów. Automatycznie pojawia się obiekt drużyny wpisanej w meczu jako gospodarz, mimo że turniej rozgrywany jest w innym miejscu. W tej sytuacji najprostszą opcją do sprawdzenia poprawnego miejsca rozgrywek jest skorzystanie z portalu Łączy Nas Piłka i sprawdzenie tam właściwego miejsca rozgrywania odpowiednich zawodów. Rozgrywki w tych kategoriach pojawią się również na stronie internetowej Wielkopolskiego ZPN (tutaj - klik!) po zakończeniu wprowadzanych zmian w składach poszczególnych grup.

Przypominamy, że wszelkie błędy w funkcjonowaniu Extranetu można zgłaszać bezpośrednio do Działu Wsparcia PZPN - wsparcie@pzpn.pl lub 732 122 222. Jest to właściwy organ odpowiedzialny za prawidłowe działanie systemu.