fot. Polska - Holandia

Bilety i akredytacje prasowe na mecz Polska - Holandia

Znane są już szczegóły dystrybucji biletów dla osób indywidualnych na mecz Polska - Holandia. Spotkanie reprezentacji do lat 20 rozegrane zostanie 14 października w Kaliszu.

Mecz międzypaństwowy na południu Wielkopolski cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Samo zapotrzebowanie zgłoszone w ramach zamówień grupowych przez kluby oraz szkoły przekroczyło pięć tysięcy wejściówek, co daje gwarancję, że stadion w Kaliszu wypełni się, by dopingować Biało-czerwonych.

Pozostałe w dyspozycji Związku bilety dystrybuowane będą w tygodniu poprzedzającym mecz. Wejściówki będzie możńa otrzymać w dniach 9-11 października (środa-piątek) w godzinach 10-14 w biurach Wielkopolskiego ZPN w Kaliszu oraz Poznaniu. W dniu meczu nie będzie możliwości otrzymania wejściówek.

Jedna osoba może otrzymać maksymalnie cztery bilety. Jednocześnie informujemy, że nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji.

Przedstawiciele mediów zainteresowani otrzymaniem akredytacji proszeni są o przesłanie aplikacji (zawierającej dane osobowe, nazwę redakcji i rodzaj akredytacji - PRASA/FOTO/TV bez praw) mailowo na adres media@wielkopolskizpn.pl.