fot. Łączy Nas Piłka

Bilety na mecze Mistrzostw Europy U-21

Wielkopolski ZPN informuje, że za pośrednictwem Związku nabyć można bilety na spotkania Mistrzostw Europy U-21, które w drugiej połowie czerwca odbędą się we Włoszech. Reprezentacja Polski w fazie grupowej zmierzy się z gospodarzami, Belgią oraz Hiszpanią.

Przed dwoma laty czempionat odbywał się w Polsce, wówczas Biało-Czerwoni nie wyszli z grupy. Do tegorocznej imprezy podopieczni Czesława Michniewicza zakwalifikowali się eliminując w barażach Portugalię. Losowanie przydzieliło na mistrzostwach Polakom bardzo wymagających rywali. Terminarz naszej reprezentacji prezentuje się następująco:

Polska vs Belgia - 16 czerwca, Udine

Włoch vs Polska - 19 czerwca, Bolonia

Polska vs Hiszpania - 22 czerwca, Bolonia

Półfinały zostaną rozegrane 27 czerwca w Bolonii oraz Reggio nell'Emilia, a finał 30 czerwca w Udine. Warto dodać, że impreza jest zarazem ostatnim etapem eliminacji do Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Udział w nich wezmą czterej półfinaliści, przy czym jeśli w tym gronie znajdą się Anglicy, wówczas rozegrany zostanie baraż pomiędzy pozostałymi ekipami z drugich miejsc.

Bilety na spotkania Mistrzostw Europy nabyć można za pośrednictwem Wielkopolskiego ZPN. Koszt wejściówek to 25 złotych, zainteresowani proszeni są o kontakt mailowy pod adresem bilety@wielkopolskizpn.pl.