fot. Centralny Kurs Spikerski PZPN

Centralny Kurs Spikerski PZPN

W dniach 27-30 marca w Warszawie Polski Związek Piłki Nożnej zorganizuje Centralny Kurs Spikerski, który jest okazją do zdobycia uprawnień do pracy na spotkaniach wszystkich szczeblów rozgrywkowych.

To już dziewiąta edycja szkolenia organizowanego w oparciu o Pakiet Spikera PZPN – profesjonalny, interdyscyplinarny, multimedialny program szkoleniowy stworzony przez ekspertów w zakresie organizacji, oprawy i bezpieczeństwa imprez sportowych. Do tej pory ukończyło je tylko nieco ponad dwieście osób.

Pakiet kursowy obejmuje sześć modułów teoretyczno-warsztatowych, spotkania z ekspertami, testy sprawdzające i utrwalające wiedzę, a także case study polegające na udziale w zawodach sportowych i analizę oprawy meczu. Pondato uczestnicy przejdą warsztaty z pracy głosowej i wystąpień publicznych, odbędą zajęcia z mikrofonem na stadionie i będą mogli wziąć udział w meczu eliminacji Euro 2024 między Polską a Albanią.

Koszt udziału w kursie wynosi 3000 złotych, przy czym osoby, które zgłoszą się do 31 stycznia, otrzymają 20% rabatu (zapłacą zatem 2400 złotych). W cenie wlicozne jest wyżywienie (za wyjątkiem śniadań), każdy zainteresowany musi natomiast we własnym zakresie pokryć koszty dojazdu i zakwaterowania.

Zgłoszenia przyjmowane są mailowo na adres bezpieczenstwo@pzpn.pl. W temacie wiadomości należy wpisać Centralny Kurs Spikerski 2023, a w treści podać:
- imię i nazwisko;
- PESEL;
- datę urodzenia;
- adres e-mail:
- nr telefonu komórkowego;
- potwierdzenie dokonania wpłaty.

Więcej informacji na temat kursu na stronie federacji (klik!)

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z Kierownikiem Kursu – Łukaszem Świtalskim (Departament Organizacji Imprez, Bezpieczeństwa i Infrastruktury PZPN) pod numerem 22 55 12 279.