fot. PZPN

Centralny Kurs Spikerski PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej zaprasza do udziału w Centralnym Kursie Spikerskim, który odbędzie się w dniach 3-5 grudnia na PGE Narodowym w Warszawie. Udział w szkoleniu pozwala na zdobycie uprawnień spikera zawodów szczebla centralnego.

Federacja już po raz ósmy organizuje kurs, podczas którego możliwe jest zdobycie potężnej dawki spikerskiego know-how. To również niepowtarzalna okazja, by usłyszeć brzmienie swego głosu na PGE Narodowym, bowiem w trakcie zajęć zaplanowano warsztaty mikrofonowe na największym polskim stadionie. Szkolenie będzie realizowane w oparciu o Pakiet Spikera – profesjonalny, interdyscyplinarny, multimedialny program szkoleniowy stworzony przez ekspertów w zakresie organizacji, oprawy i bezpieczeństwa imprez sportowych. Przewiduje on aż sześć modułów teoretycznych.

Zapisy prowadzone są do 31 października mailowo na adres bezpieczenstwo@pzpn.pl. Wiadomość zatytułowana "Centralny Kurs Spikerski 2021" zawierać powinna imię i nazwisko, numer PESEL, datę urodzenia, adres e-mail, nr telefonu komórkowego oraz potwierdzenie dokonania wpłaty. Koszt uczestnictwa w kursie to 2500 złotych. W przypadku dokonania płatności do 20 października cena wynosi 2000 złotych.

W trosce o bezpieczeństwa uczestników i prelegentów wszystkie aktywności podczas kursu będą realizowane w szczególnym reżimie sanitarnym. Szczegółowe wytyczne, uwzględniające aktualną sytuację epidemiczną, zostaną przesłane uczestnikom przed rozpoczęciem kursu.

Dodatkowe informacje na temat szkolenia dostępne są tutaj (klik!).