Diagnostyka Obrazowa partnerem Wielkopolskiego ZPN

Kolejna firma dołączyła do grona współpracujących z Wielkopolskim Związkiem Piłki Nożnej. Szeregi partnerów zasiliła Diagnostyka Obrazowa zajmująca się specjalistycznymi badaniami medycznymi. Dzięki kooperacji wszyscy zawodnicy występujący w rozgrywkach będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty dla członków Związku.


Firma Diagnostyka Obrazowa to jeden z czołowych w Wielkopolsce ośrodków badań medycznych. Nowoczesny sprzęt i liczne grono specjalistów pozwalają na szybkie i precyzyjne zdiagnozowanie urazów, w tym także tych charakterystycznych dla gry w piłkę. W ofercie znajdują się między innymi badania rentgenowskie, ultrasonografia, tomografia komputerowa czy rezonans magnetyczny.

Niewątpliwym atutem placówki jest wysoka dostępność badań i szybkość wyników. Na wizyty nie trzeba czekać, a umówić je można przez internet. Standardowy okres oczekiwania na wyniki badań to 24 godziny, a w przypadkach CITO - maksymalnie trzy godziny.

Na współpracy Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej z Diagnostyką Obrazową skorzystać może każdy członek Związku oraz zawodnicy występujący w rozgrywkach i ich rodziny. Na hasło "WZPN" usługi medyczne zostaną wykonane z 30%-owym rabatem. 

Szczegółowe informacje na temat oferty badań znaleźć można na stronie internetowej firmy Diagnostyka Obrazowa (klik!).