fot. Polska - Holandia

Dystrybucja biletów na mecz Polska - Holandia

Wielkopolski ZPN rozpoczyna dystrybucję bezpłatnych wejściówek na mecz Polska - Holandia. Spotkanie odbędzie się 14 października o godzinie 17:00 w Kaliszu. W pierwszej kolejności przyjmowane są zamówienia grupowe.

Pojedynek kadr narodowych odbędzie się w ramach rozgrywek towarzyskich Elite League, w których rywalizuje 8 nacji. We wrześniu odbyły się dwie pierwsze kolejki - Polacy przegrali w nich z Włochami i Portugalią, Holendrzy natomiast ulegli Niemcom oraz bezbramkowo zremisowali z Anglią.

Starcie Polski i Holandii będzie drugim w tym roku pojedynkiem "Biało-czerwonych" w Wielkopolsce. Wiosną mecz kadry U-21 z Serbią zorganizowany został w Grodzisku Wielkopolskim. Tym razem szansę zobaczenia reprezentacji otrzymają kibice w Kaliszu.

Wstęp na spotkanie będzie bezpłatny, jednak do wejścia na obiekt niezbędne jest posiadanie biletów, których dystrybucję rozpoczyna Wielkopolski ZPN. W pierwszej kolejności zamówienia składać mogą grupy zorganizowane. Uczynić to należy mailowo wysyłając wiadomość na adres bilety@wielkopolskizpn.pl zawierającą liczbę potrzebnych wejściówek oraz dane opiekuna grupy - imię i nazwisko, numer telefonu i adres mailowy. Zgłoszenia niekompletne, nie zawierające wskazanych informacji, a także złożone na pojedyncze bilety, nie będą rozpatrywane.

Droga mailowa jest jedyną właściwą do rezerwacji biletów dla grup. Nie ma możliwości otrzymania biletów poprzez biura regionalne Wielkopolskiego ZPN.

Szczegóły dot. dystrybucji biletów dla osób indywidualnych zostaną przedstawione w przyszłym tygodniu.