fot. PZPN

Sprzedaż biletów na mecz Polska - San Marino

Wielkopolski ZPN informuje o możliwości zakupu poprzez Związek biletów na spotkanie reprezentacji Polski w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata z San Marino. "Biało-czerwoni" rozegrają ten pojedynek na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie 9 października o godzinie 20:45.

Nasza reprezentacja przed kilkoma dniami pokonała sanmaryńczyków na ich boisku 7:1 i przygotowuje się obecnie do szlagierowego pojedynku z Anglikami. Kolejny mecz domowy w październiku Polacy rozegrają natomiast właśnie z autsajderem naszej grupy eliminacyjnej. Wejściówki na to spotkanie nabyć można za pośrednictwem Wielkopolskiego ZPN. Dostępne są bilety w trzech kategoriach cenowych:
- kategoria I - 160 złotych;
- kategoria II - 120 złotych;
- kategoria III - 90 złotych.

Każdy klub zrzeszony w Związku może nabyć maksymalnie cztery bilety. Aby tego dokonać należy przesłać zgłoszenie na adres bilety@wielkopolskizpn.pl zamieszczając w wiadomości:
- dane osób, które nabywają bilet (imię, nazwisko, pesel);
- potwierdzenie wpłaty należności za bilety na konto związkowe (95 1020 4027 0000 1202 0031 4260) - do każdego zamówienia należy doliczyć kwotą 1,50 zł za przelew.

Zamówienia należy przesyłać ze skrzynki klubowej w domenie @wielkopolskizpn.pl w terminie do soboty, 18 września. Uwaga! Liczba biletów z puli związkowej jest ograniczona, a o realizacji zamówienia decyduje kolejność zgłoszeń. Dodatkowych informacji udziela p. Piotr Hajduk - 882 745 122.