Halowy Turniej Skrzatów 10 lutego

Wielkopolski ZPN zaprasza wszystkie drużyny Skrzatów na kolejną wspólną piłkarską zabawę. Tym razem spotykamy się 10 lutego w hali POSiR na ul. Spychalskiego.


​Tradycja turniejów organizowanych dla najmłodszej kategorii ujętej w Unifikacji PZPN obejmuje również rozgrywki w okresie zimowym. Zwykle odbywały się one w grudniu, tym razem zapraszamy do gry nieco później i w nowej lokalizacji. Skrzaty rywalizować będą w niedzielę, 10 lutego, w hali POSiR przy ul. Spychalskiego 34 (dawniej Chwiałkowskiego). Zmagania będą prowadzone na dwóch równoległych boiskach, w godzinach 9-16. W zależności od liczby zgłoszonych drużyn rozgrywki zostaną podzielone na kilka faz, by uniknąć długiego czekania pomiędzy kolejnymi spotkaniami. Tradycyjnie grać będziemy w składach czteroosobowych bez bramkarza. Nie przewiduje się prowadzenia klasyfikacji, dla wszystkich uczestników przewidziano jednakowe upominki. 

Udział w rozgrywkach mogą wziąć dzieci urodzone w 2012 roku i młodsze. Zapraszamy zarówno kluby, szkółki piłkarskie jak i zespoły szkolne oraz drużyny podwórkowe. Oczywiście uczestnictwo w turnieju nie wiąże się z żadnymi kosztami. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo pod adresem turnieje@wielkopolskizpn.pl do niedzieli, 3 lutego. W wiadomości prosimy wpisać nazwę drużyny, planowaną liczbę zawodników (sugerowana liczba maksymalna - 8) oraz dane kontaktowe opiekuna zespołu (koniecznie należy podać numer telefonu). Szczegółowych informacji udzielaja Jagoda Weiss - 600 437 114 oraz Krzysztof Olędrowicz - 517 434 731.

Do zobaczenia na hali!