fot. Turniej eliminacyjny U-19

Harmonogram dystrybucji biletów na turniej U-19

Wielkopolski ZPN zaprasza wszystkich zainteresowanych do składania rezerwacji na bezpłatne wejściówki na wszystkie spotkania turnieju eliminacyjnego reprezentacji U-19, który odbędzie się w dniach 6-12 października.

Zgodnie z wcześniej przedstawianymi informacjami, mecze z udziałem reprezentacji Polski, Finlandii, Malty oraz Ukrainy rozgrywane będą na stadionach w Grodzisku Wielkopolskim, Plewiskach oraz Swarzędzu według poniższego harmonogramu:
6 października
12:00 Ukraina - Malta (Plewiska)
18:00 Finlandia - Polska (Grodzisk Wielkopolski)
9 października
12:00 Ukraina - Finlandia (Plewiska)
15:30 Polska - Malta (Swarzędz)
12 października
13:00 Malta - Finlandia (Swarzędz)
13:00 Polska - Ukraina (Grodzisk Wielkopolski)

Z uwagi na przepisy UEFA, a także krajowe regulacje związane z występującym zagrożeniem epidemicznym, liczba biletów na poszczególne mecze jest bardzo mocno ograniczona i wcześniejsza rezerwacja stanowi jedyną gwarancję zobaczenia danego pojedynku z trybun.

Zgłoszenia - zarówno grup zorganizowanych jak i osób indywidualnych - zawierające kompletne dane wszystkich osób, to jest:
- imię i nazwisko
- numer pesel
- spotkanie, którego dotyczy zamówienie
należy przesłać mailowo na adres bilety@wielkopolskizpn.pl do wtorku, 5 października. Odbiór zamówionych biletów możliwy będzie w przyszłym tygodniu w siedzibie Związku lub przed stadionami w dniu rozgrywania meczów.

Otwarta dystrybucja w przypadku dostępności wejściówek odbywać się będzie również bezpośrednio przed meczami przy wejściach na obiekty.

Przedstawiciele klubów pracujący w charakterze skautów, zainteresowani wstępem na mecze, proszeni są o przesłanie wiadomości zatytułowanej "Skaut U-19" na adres bilety@wielkopolskizpn.pl. Z kolei pracownicy mediów chcący otrzymać akredytację turniejową proszeni są o kontakt pod adresem media@wielkopolskizpn.pl.