fot. Zalasewo_2.png

Harmonogram kursokonferencji trenerskich

Okres po zakończeniu rozgrywek do końca roku kalendarzowego to tradycyjny czas kursokonferencji szkoleniowych. W tym roku trenerzy będą mogli poszerzyć swoją wiedzę na pięciu certyfikowanych wydarzeniach.

Wielkopolski ZPN będzie organizatorem trzech kursokonferencji oraz współorganizatorem Akademii Grassroots wspólnie z PZPN. Pakiet certyfikowanych spotkań uzupełni tradycyjnie Lech Conference. W tym roku wszystkie wydarzenia odbędą się na przestrzeni 15 dni:
- 1 grudnia - kursokonferencja w Koninie;
- 3 grudnia - Akademia Grassroots w Luboniu;
- 6 grudnia - Lech Conference - Poznań;
- 14 grudnia - kursokonferencja w Racocie;
- 15 grudnia - kursokonferencja w Zalasewie.

Certyfikowanie konferencji oznacza, że jest ona brana pod uwagę w trakcie procesu przedłużania ważności licencji trenerskich. Warunkiem niezbędnym do prolongaty uprawnień jest udział w konferencjach w wymiarze 15 godzin szkoleniowych na przestrzeni trzech ostatnich lat. Liczba przyznanych godzin za każde wydarzenie zależna jest od rodzaju posiadanej licencji i liczby godzin wykładowych w trakcie spotkania.

Szczegółowe informacje dotyczące każdej z imprez - tematyka, prelegenci, możliwe liczby godzin do uzyskania oraz koszty uczestnictwa zostaną przedstawione na początku listopada.