fot. Mobilna AMO - wrzesień 2021

Harmonogram szkoleń Mobilnej AMO we wrześniu

Osiem miejscowości odwiedzą trenerzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów w najbliższym miesiącu. Pierwszy przystanek trasy szkoleń 2 września w Pleszewie.

Projekt zarządzany w Wielkopolsce przez trenera Jakuba Wojtkowiaka wznawia organizację szkoleń w poszczególnych powiatach po przerwie epidemicznej. Trenerzy znów będą mieli zatem okazję poszerzać swoją wiedzę w najbliższej okolicy. Każde wydarzenie składa się z części teoretycznej oraz praktycznej z udziałem najbardziej uzdolnionych zawodników z danego terenu. Podczas szkoleń realizowane będą następujące tematy:

Teoria - "Planowanie procesu szkolenia"
Praktyka - "Gry w przewadze zawodników atakujących".

Pierwsze szkolenie odbędzie się 2 września w Pleszewie. W kolejnych tygodniach charakterystyczny bus projektu pojawi się w Gostyniu, Rawiczu, Gnieźnie, Nowych Skalmierzycach, Słupcy, Czarnkowie oraz Skulsku. Osoby, które chciałyby pomóc w organizacji szkolenia w swojej okolicy lub też nie mają takich możliwości, ale uważają, że warto daną miejscowość odwiedzić, proszeni są o kontakt z trenerem Jakubem Wojtkowiakiem - jakub.wojtkowiak@pzpn.pl bądź też telefonicznie - 601 557 561.

Przy okazji przypominamy, że trenerzy posiadający licencję UEFA B, Grassroots C oraz Grassroots D za udział w szkoleniu otrzymują 1 punkt. W ciągu roku kalendarzowego za udziałe w Mobilnej AMO można otrzymać maksymalnie 2 punkty, przy czym uczestnictwo w szkoleniu z danego tematu punktowane jest tylko raz.