fot. FIFA 20

I Turniej Wielkopolskiego ZPN w FIFA 20!

Wielkopolski ZPN zaprasza do udziału w I Turnieju FIFA 20 dla uczestników naszych rozgrywek ligowych! Zmagania prowadzone będą online, a udział w nich jest całkowicie bezpłatny.

Zainteresowanie e-sportem systematycznie rośnie, a rywalizacja w piłkarskich grach komputerowych przybiera coraz bardziej zorganizowane formy. W ślad za rozwojem tej formy zmagań Polski Związek Piłki Nożnej powołuje do życia reprezentacje Polski w poszczególnych grach, a działania na nowym polu rozpoczyna również Wielkopolski ZPN.

I Turniej FIFA 20 Wielkopolskiego ZPN dedykowany jest grającym na konsoli PS4. Rozgrywki prowadzone będą online w terminie 17-26 stycznia. Finał rozgrywek będzie transmitowany na żywo w mediach społecznościowych Wielkopolskiego ZPN. Udział w zmaganiach może wziąć każdy chętny przedstawiciel klubu - zawodnik, trener, działacz, a także członkowie środowiska sędziowskiego. Uczestnictwo jest bezpłatne. Zapisy będą weryfikowane pod kątem przynależności klubowej.

Jedynym wymogiem jest zarejestrowanie się do rozgrywek poprzez specjalny formularz dostępny tutaj (klik!). Dla najlepszych zawodników przewidziano atrakcyjne nagrody.

Zapraszamy do rywalizacji!