fot. II turniej FIFA 20

II Turniej FIFA 20!

Wielkopolski ZPN zaprasza do uczestnictwa w II Turnieju FIFA20! Rozgrywki, w których udział weźmie 64 zawodników, odbędą się w weekend 28-29 marca.

Pandemia koronawirusa wstrzymała rozgrywki na trawiastych boiskach, dlatego też Wielkopolski ZPN postanowił ponownie zorganizować zmagania na wirtualnych murawach. Tak jak w przypadku pierwszego turnieju, zapraszamy do gry wszystkie osoby związane z wielkopolskimi klubami - zawodników, trenerów, kibiców, a także działaczy i sędziów piłkarskich.

Piłkarska batalia odbywać się będzie na platformie PS4 w pucharowym systemie podwójnej eliminacji. Oznacza to, że jedna porażka nie oznacza końca udziału w zawodach, a jedynie spycha uczestnika do drabinki pokonanych, z której jednak wciąż może on wygrać cały turniej!

Udział w turnieju może wziąć 64 zawodników. Rejestracja jest bezpłatna, a czynnikiem decydującym jest kolejność zgłoszeń. Zapisy prowadzone są przez dedykowany formularz dostępny tutaj (klik!). Znaleźć w nim można również regulamin rozgrywek i podsumowanie pierwszej edycji zawodów.

Finałowe spotkania będą transmitowane w kanałach Wielkopolskiego ZPN. Dla najlepszych przewidziano upomnki związkowe oraz voucher na sprzęt sportowy o wartości 200 złotych do wykorzstania w Red Box Macron Store.

#zostanwdomu i włącz się do gry!