fot. II Wielkopolska Konferencja Bezpieczeństwa

II Wielkopolska Konferencja Bezpieczeństwa

Wydział Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich Wielkopolskiego ZPN zaprasza na II Wielkopolską Konferencję Bezpieczeństwa, która odbędzie się 17 stycznia w Koninie.

Podobnie jak w pierwszej edycji, podczas wydarzenia podsumowane zostaną kwestie zabezpieczenia spotkań lig niższych w Wielkopolsce. Ponadto szczególna uwaga zwrócona zostanie na tematykę bezpieczeństwa osób funkcyjnych, w tym sędziów. Prelegentami będą Piotr Szefer - spiker spotkań reprezentacji Polski z ramienia PZPN, Rafał Kniecicki - przewodniczący Wydziału Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich Wielkopolskiego ZPN oraz Paweł Woźniak - delegat szczebla centralnego.

Spotkanie dedykowane jest przedstawicielom klubów wszystkich klas rozgrywkowych, delegatom meczowym i wszelkim osobom zainteresowanym omawianą tematyką. Konferencja odbędzie się 17 stycznia w godzinach 17:30 - 20:00 w budynku PWSZ w Koninie przy ul. Przyjaźni 1. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zgłoszenia uczestnictwa należy przesyłać do 15 stycznia na adres mailowy bezpieczenstwo@wielkopolskizpn.pl.

Wśród przedstawicieli klubów obecnych na wydarzeniu przeprowadzone zostanie losowanie kompletu strojów meczowych.