Inauguracja nowego boiska poznańskiego Lotnika

​Wielkopolski sport stale się rozwija. Dowodzi tego otwarcie nowego obiektu, w którym udział wziął Prezes Paweł Wojtala. Zmodernizowane boisko wywołuje zachwyt nie tylko zawodników, ale również kibiców.

Kilka burzliwych sezonów ma na swoim koncie Lotnik Poznań. Zła passa rozpoczęła się od nieudanego startu w A-klasie. Poznańska drużyna szybko spadła i kolejny sezon rozegrała już w klasie B. Niestety tam również nie odniosła sukcesu, kończąc rozgrywki na 10 miejscu. Co gorsza boisko Lotnika W Głuszynie wymagało gruntownego remontu. Wszystko to zmusiło Lotnika do podjęcia decyzji o przerwie.

Na szczęście zespół powrócił pełen nowych sił i to w dodatku z nowym, rewelacyjnie wyglądającym obiektem. W niedziele 26 sierpnia, odbył się pierwszy oficjalny mecz na boisku w Głuszynie, w którym Poznański Lotnik zmierzył się z LKS Kicin. Spotkanie zakończyło się remisem. W inauguracji głuszyńskiego stadionu wzięli udział przedstawiciele miasta i rady osiedla, oraz prezes Wielkopolskiego ZPN – Paweł Wojtala.

Kolejne stracie Lotnika na nowym obiekcie odbędzie się 8 września. Serdecznie zapraszamy!

 

źródło: fanpage KS Lotnik 1997 Poznań