fot. Wielkopolski ZPN

Kadra do lat 14 rozpoczyna walkę w eliminacjach!

Przed zawodnikami trenera Jakuba Wojtkowiaka pierwsze wyzwanie sezonu. Piłkarze reprezentacji naszego województwa z rocznika 2010 pierwsze spotkanie rozegrają w środę przeciwko Dolnośląskiemu ZPN.

Zespół po zdobyciu tytułu mistrza Polski o który walczył z Łódzkim Związkiem Piłki Nożnej jako kadra U-13 gotowy jest na kolejne zwycięstwa, tym razem już jako kadra U-14. 

- Dla naszego zespołu jest to pierwszy mecz kwalifikacyjny w sezonie 2023-2024 do turnieju finałowego o Puchar Kazimierza Deyny i zagramy go z silną drużyną reprezentacji DZPN. Jest to również dla naszej reprezentacji pierwszy mecz w piłce 11-osobowej, w którym będziemy chcieli skorzystać z nowych zawodników oraz rozpocząć kolejny etap szkolenia. Oprócz doskonalenia indywidualnych umiejętności będziemy jednocześnie utrwalać działania w organizacji zespołowej, wykorzystując przy tym nasze umiejętności do gry ofensywnej, w której będziemy chcieli przejmować inicjatywę i mieć radość z gry - podkreśla trener Jakub Wojtkowiak.

Pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 12:00 w najbliższą środę (20 września) na stadionie w Kórniku przy ul. Leśnej 6. Transmisję z kwalifikacji do turnieju finałowego o Puchar Kazimierza Deyny będziecie mogli obejrzeć na naszym kanale YouTube.

Partnerami kadr wojewódzkich chłopców są:
🤝 SBG Sport Business Group
🤝 MILEX systemy nawadniania