fot. Karol Dobrasiewicz

Kadry wojewódzkie z wizytą w Urzędzie Marszałkowskim!

Przedstawiciele młodzieżowych reprezentacji województwa Wielkopolskiego spotkali się dzisiaj w Urzędzie Marszałkowskim z Jackiem Bogusławskim oraz Tomaszem Wiktorem. Przypomnijmy, że wszystkie drużyny koordynowane przez nasz związek wróciły z niedawno zakończonych Mistrzostw Polski z medalami!

To była świetna okazja, by wspólnie świętować sukces osiągnięty przez piłkarki i piłkarzy z naszego regionu. Urząd Marszałkowski wspiera kadry poprzez Wielkopolskie Stowarzyszenie Sportowe, więc niewątpliwie ma swój udział w wywalczeniu złota przez drużynę do lat 13, srebra przez zespół do lat 14 i brązu przez piłkarki do lat 15. WSS pomaga Związkowi w organizacji zgrupowań kadr, a także w czasie wyjazdów na turnieje. W Urzędzie Marszałkowskim delegacja Wielkopolskiego ZPN została podjęta przez członka zarządu województwa, Jacka Bogusławskiego, oraz dyrektora departamentu sportu i turystyki, Tomasza Wiktora.

Karol Dobrasiewicz

Z ramienia związku w spotkaniu wzięli udział prezes Paweł Wojtala, przewodniczący Wydziału Szkolenia i Piłkarstwa Młodzieżowego Marcin Drajer, a także przedstawiciele każdej z kadr: członek sztabu oraz kierownik drużyny do lat 13 Arkadiusz Klein, trener zespołu do lat 14 Błażej Czyżewski, oraz trenerka zespołu dziewcząt do lat 15 Anna Jankowska. Obecny był także menadżer do spraw rozwoju sportu, Miłosz Łondka.

Karol Dobrasiewicz

Spotkanie było świetną okazją nie tylko, by powspominać wydarzenia ze Śląska i Podkarpacia, lecz także by w towarzyskiej atmosferze porozmawiać o planach na przyszłość. Pozostaje trzymać kciuki o kolejne preteksty do takich spotkań przy okazji każdego kolejnego turnieju!

Karol Dobrasiewicz