Kolegium zaprasza na kurs sędziowski

Przerwę zimową wykorzystać można na różne sposoby. Jednym z nich jest zdobycie uprawnień sędziowskich. Na początku roku rozpocznie się kolejny kurs dla kandydatów na arbitrów organizowany przez Kolegium Sędziów w strefie poznańskiej.


Szkolenie organizowane przez Kolegium Sędziów trwać będzie osiem tygodni. Zajęcia odbywać się będą w każdą niedzielę począwszy od 14 stycznia do 4 marca w godzinach 10:00-15:00. By zostać sędzią, uczestnicy muszą być obecni na wszystkich spotkaniach, a następnie przejść egzamin teoretyczny oraz kondycyjny. Niezbędne jest również przedstawienie zaświadczenia o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego oraz wypełnienie ankiety zgłoszeniowej (klik!).

Koszt uczestnictwa w kursie to 330 złotych, w ramach czego zainteresowani otrzymają strój sędziowski wraz z gwizdkiem i kartkami, a także przepisy gry w piłkę nożną. Wpłat należy dokonywać osobiście w biurze Kolegium Sędziów w Poznaniu (Warmińska 1). Szczegółowe informacje na temat kursu uzyskać można pod numerem 511 776 528 oraz zasięgnąć na stronie Kolegium (klik!).