Kolejna odsłona akcji "Kibicuj z klasą"

KKS Lech Poznań i Wielkopolski ZPN zapraszają wszystkie kluby z regionu do uczestnictwa w meczu Lech Poznań - Arka Gdynia w ramach akcji "Kibicuj z klasą".


Spotkanie 24. kolejki Lotto Ekstraklasy odbędzie się na Stadionie Poznań w niedzielę, 3 marca o godzinie 18. Bezpłatny udział w meczu wziąć mogą wszystkie grupy zorganizowane dzieci i młodzieży w wieku do 16. roku życia, także z klubów sportowych. By otrzymać darmowe wejściówki, należy przesłać zgłoszenie mailowe na adres grupy@lechpoznan.pl. Aplikacja musi uwzględniać liczbę uczestników z podziałem na najmłodszych do 16. roku życia, opiekunów oraz pozostałych (powyżej 16 lat, którzy nie mieszczą się w limicie akcji).

Na podstawie zgłoszenia udostępniony zostanie link z rezerwacją miejsc w systemie biletowym, poprzez który opiekunowie grup samodzielnie zrealizują transakcję dla wszystkich uczestników, a następnie klub na podstawie transakcji przygotuje wejściówki, które będą do odbioru w dniu meczu w specjalnie przygotowanym punkcie. Prosimy o nieprzesyłanie na adres e-mail zbiorczych list danych osobowych uczestników.

Każda grupa powinna składać się z minimum 10 osób, na które przypada 1 opiekun. Jeżeli zgłoszenie zawierać będzie większą liczbę osób dorosłych to istnieje domówienie wejściówek płatnych w cenie 45 zł od osoby. Przy większej liczbie istnieje możliwość otrzymania rabatu.

Przygotowany zostanie także parking dla 200 autokarów, który zlokalizowany będzie tuż przy Stadionie. Numery rejestracyjne pojazdów można dołączyć do zgłoszenia.

Zgłoszenia przyjmowane są do piątku, 1 marca. Na wszelkie pytania można uzyskać odpowiedź pod wskazanym mailem, a także telefonicznie pod numerem 602368369.