fot. Turniej Skrzatów

Kolejne rozgrywki Skrzatów w Racocie

Już 2 czerwca po raz kolejny do zabawy z piłką staną zawodnicy najmłodszej kategorii wiekowej. Zmagania Skrzatów tym razem odbędą się w Racocie.

Ostatnie tygodnie to bardzo intensywny okres dla małych piłkarzy. Na początku maja wspólnie bawili się piłką na Golęcinie, w ostatnim tygodniu zmagali się z trudami gry na piasku w ramach Lotto Plaży Wolności 2019, a tym razem czeka ich wielka zabawa w Racocie. W niedzielę, 2 czerwca, zaplanowano bowiem nie tylko rozgrywki, ale wielki festyn rodzinny, na którym na uczestników czeka niezliczona ilość darmowych atrakcji, m.in. zamki dmuchane, kule wodne,  czy euro bungee. Będą również działały stoiska gastronomiczne, kąciki kawowe i namioty edukacyjne. Wyjazd do Racotu to zatem świetny pomysł na rodzinne spędzenie niedzielnego dnia.

Same rozgrywki dla Skrzatów potrwają od godziny 12 do 14. Liczba zespołów jest nieograniczona, a organizatorzy są gotowi na prowadzenie gry nawet na ośmiu boiskach jednocześnie! Tradycyjnie gra będzie prowadzona w formie zabawy, bez liczenia wyników czy tworzenia klasyfikacji.

W zmaganiach udział mogą brać dzieci urodzone w roku 2012 i młodsze. Zapisy przyjmowane są mailowo pod adresem turnieje@wielkopolskizpn.pl do piątku, 31 maja. W przesłanej wiadomości należy podać nazwę drużyny, przewidywaną liczbę zawodników, a także dane kontaktowe opiekuna zespołu. Udział w rozgrywkach jest oczywiście - tak jak zawsze - bezpłatny.