fot. Konferencja Football Pro Coaching 2021

Konferencja Football Pro Coaching już w sobotę

W najbliższą sobotę odbędzie się kolejna edycja konferencji szkoleniowej Football Pro Coaching. Wydarzenie organizowane w formule online objęte zostało patronatem Wielkopolskiego ZPN.

Tegoroczne szkolenie poświęcone będzie tematyce rozwoju i motywacji trenera. Swoje prelekcje wygłosi trzech wykładowców, w tym m.in. Marek Śledz - dyrektor akademii Rakowa Częstochowa, w przeszłości pełniący podobną funkcję w Lechu Poznań czy Miedzi Legnica.

Organizatorami Football Pro Coaching 2021 - Wszechstronny rozwój trenera są Akademia Piłkarska Reissa oraz Stowarzyszenie PASS. Konferencja odbędzie się w sobotę, 23 stycznia, w godzinach 10:00 - 17:00 w formule online, z wykorzystaniem platformy ClickMeeting. Koszt uczestnictwa wynosi od 69 do 149 złotych (zależnie od przynależności do Stowarzyszenia), a zarejestrować się na nie można tutaj (klik!).

Patronat nad konferencją objął Wielkopolski ZPN. Wszyscy uczestnicy wydarzenia mogą otrzymać za uczestnictwo dwa punkty szkoleniowe uznawane w procesie przedłużenia licencji trenerskich. Warunkiem jest aplikowanie na wydarzenie poprzez portal PZPN24, a także potwierdzenie swojej obecności w trakcie szkolenia w sposób określony przez organizatora.