fot. Wybory Wielkopolskiego ZPN

Konferencja klubów V ligi i strefy poznańskiej 26 czerwca

Konferencją klubów w Pile rozpoczęły się wybory delegatów klubów klas niższych na Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze. Cykl spotkań wyborczych zakończy się konferencją w Poznaniu 26 czerwca.

Poniedziałkowe spotkanie przedstawicieli klubów w Pile było pierwszym z serii pięciu, które odbędą się w najbliższych kilkunastu dniach. Swoich delegatów na związkowe wybory wybierają na konferencjach działacze klubów Klasy Okręgowej, A, B oraz klas młodzieżowych. Kolejne zebrania odbędą się zgodnie z wcześniej zaplanowanym harmonogramem w Lesznie, Koninie oraz Kaliszu.

Cały cykl spotkań zakończy się konferencją w Poznaniu 26 czerwca w budynku World Trade Center przy ul. Bukowskiej 12. O godzinie 16:30 spotkają się przedstawicieli V ligi (wszytkie grupy), a także grupy 3 i 4 Klasy Okręgowej. Dwie godziny później, o 18:30, odbędzie się konferencja klubów Klasy A (grupy 1, 7, 8, 9), Klasy B (gr. 3, 4 i 5) oraz klubów młodzieżowych ze strefy poznańskiej.

Przypominamy, że możliwość udziału w konferencjach mają wyłącznie przedstawiciele klubów, którzy zostali przez nie zgłoszeni w regulaminowym terminie do 27 marca.

Wszelkie pytania związane z tegorocznymi wyborami prosimy kierować mailowo na adres wybory@wielkopolskizpn.pl.