fot. Konferencja trenerska Wielkopolskiego ZPN

Konferencja trenerska w formule online

Mimo wyjątkowej sytuacji Wielkopolski ZPN podtrzyma tradycję organizacji corocznej konferencji trenerskiej. Ze względu na obecną sytuację tym razem wydarzenie odbędzie się w formie online, którą zaplanowano na 29 listopada.

W rolę prelegenta wcieli się trener Bartłomiej Zalewski - trener prowadzący m.in. juniorskie reprezentacje Polski, w ostatnim czasie pracujący z kadrą U-19 (r. 2001). Szkoleniowiec zaprezentuje temat "Faza atakowania w systemie 1-3-5-2 według suplementu Narodowego Modelu Gry". Wykład odbędzie się online z wykorzystaniem możliwości portalu Clickmeeting i zostanie wzbogacony o specjalnie przygotowane fragmenty treningu praktycznego, który będzie można zobaczyć w nagraniu zarówno z poziomu boiska jak i "z lotu ptaka".

Konferencja odbędzie się 29 listopada o godzinie 15:00 i potrwa cztery godziny. Zapisy prowadzone są przez platformę PZPN24. Liczba miejsc jest ograniczona, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszenia, a następnie opłacenia kosztu uczestnictwa w wysokości 80 złotych.

Wpłaty należy dokonać na konto Wydziału Szkolenia i Piłkarstwa Młodzieżowego Wielkopolskiego ZPN
ul. Warmińska 1, 60-622 Poznań
25 1020 4027 0000 1402 1395 9442
Dowód wpłaty należy załączyć w zakładce DYPLOMY TRENERSKIE I DOKUMENTY (FUNKCJE i ORGANIZACJE / EDYTUJ) na swoim koncie PZPN24. Po zweryfikowaniu zgłoszenia wraz z dowodem wpłaty przyjęty uczestnik zostanie o tym poinformowany na swoim koncie PZPN24 oraz otrzyma na swój adres mailowy indywidualny link rejestracyjny.

Udział w konferencji wiąże się z otrzymaniem czterech punktów uwzględnianych w procesie przedłużania licencji trenerskich. Faktyczne uczestnictwo w szkoleniu zostanie sprawdzone za pomocą systemu ankiet w trakcie trwania konferencji. Współorganizatorem wydarzenia jest Polski Związek Piłki Nożnej, a partnerem technicznym - Asystent Trenera.

W razie pytań prosimy kontaktować się z Jakubem Wojtkowiakiem - jakub.wojtkowiak@pzpn.pl tel. 501 557 561

HARMONOGRAM KONFERENCJI TRENERSKIEJ WIELKOPOLSKIEGO ZPN
(29 LISTOPADA)

14:30 - wysyłka do uczestników indywidualnych danych dostępowych do uczestnictwa w konferencji;
14:45 - rejestracja uczestników w portalu Clickmeeting;
15:00 - prelekcja trenera Bartłomieja Zalewskiego;
18:00 - panel dyskusyjny;
19:00 – zakończenie konferencji.