fot. thumb_Zalasewo_2_752x319_landscape.png

Konferencja w Pile - ostatnia szansa na punkty do licencji

W sobotę odbędzie się ostatnia z konferencji szkoleniowych dla trenerów w przerwie zimowej. Wydarzenie w Pile to też ostatnia okazja do zdobycia punktów/godzin szkoleń niezbędnych do przedłużenia licencji.

Trenerzy w Wielkopolsce mogli rozwinąć swój warsztat w ostatnich tygodniach dzięki konferencjom w Koninie, Luboniu, Poznaniu, Racocie oraz certyfikowanym warsztatom w Opalenicy. Kursokonferencja w Pile kończy cykl wydarzeń dedykowanych szkoleniowcom w przerwie zimowej.

Prelegentami szkolenia będą dobrze znani trenerzy pracujący w regionie od wielu lat - Tomasz Kowalski z ośrodka Akademii Młodych Orłów w Pile, znajdujący się w sztabie szkoleniowym reprezentacji Polski U-19 Wojciech Tomaszewski, który na co dzień jest dyrektorem Akademii Warty Poznań oraz pracujący w Akademii Lecha Poznań z trampkarzami trener Marcin Kardela.

Sobotnie wydarzenie jest ostatnią okazją dla trenerów do zdobycia puktów/godzin do przedłużenia licencji. To szczególnie istotna informacja dla tych, którzy złożyli aplikacje, ale zostały one odrzucone i wymagają poprawy ze względu na zbyt małą liczbę przebytych szkoleń. Przypominamy, że starając się o prolongatę licencji, trenerzy muszą mieć na koncie liczbę 15 punktów/godzin zdobytych na przestrzeni trzech ostatnich lat.

Rejestracja na konferencję wciąż jest otwarta. Zapisy są prowadzone poprzez platformę PZPN24.

HARMONOGRAM KONFERENCJI W PILE
Sobota, 11 stycznia
Hala widowiskowo-sportowa, ul. Żeromskiego 90

8.00 - Rejestracja uczestników
8.30 - Otwarcie konferencji – wiceprezes Wielkopolskiego ZPN, Adam Luboński
8.35 – Rozwój inteligencji piłkarskiej, zbiór środków treningowych - Tomasz Kowalski (AMO Piła)
9.30 – Środki treningowe w fazie otwarcia i budowaniu gry w atakowaniu - Wojciech Tomaszewski (Reprezentacja Polski U-19 /Warta Poznań)
10.30 – Budowanie gry w fazie atakowania z wykorzystaniem zmiany organizacji strukturalnej - Przemysław Małecki (KKS Lech Poznań)
12.00 - Zakończenie ataku po budowaniu bocznym sektorem boiska - Marcin Kardela (KKS Lech Poznań)
13.30 – Obiad dla uczestników, zakończenie konferencji.