fot. Wielkopolski ZPN

Konkurs grantowy - II etap

Komisja Grantowa Wielkopolskiego ZPN rozpoczęła otworzyła II etap konkursu na wsparcie organizowanych imprez piłkarskich. Wnioski można składać do 15 marca.

Rozpoczęty wraz z nowym rokiem projekt grantowy, od początku cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. W I etapie spłynęło ponad 70 wniosków o wsparcie imprez organizowanych przede wszystkim przez kluby. Ostatecznie przyzno je siedmiu imprezom zaplanowanym na pierwszy kwartał 2020 roku.

II etap konkursu dedykowany jest imprezom, które odbędą się od początku kwietnia do końca czerwca. Podobnie jak wcześniej, ubiegać można się o duży (jeden w wysokości 4000 złotych) bądź mały grant, którego zakres rozszerzono (sześć projektów). Duży grant dedykowany jest imprezom co najmniej dwudniowym, o zasięgu mimimum wojewódzkim.

Kolejną modyfikacją, jaka zaszła we wnioskach, jest obowiązek załączenia planowanego wydatkowania ew. pozyskanych środków z dużego grantu. Niezbędne jest także załączenie regulaminu planowanego wydarzenia. Mile widziane jest dostarczenie wraz z formularzem preliminarza wszystkich kosztów, materiałów informacyjnych z poprzednich edycji czy promocyjnych dotyczących obecnej edycji.

Zaktulizowane, obowiązujące formularze pobrać można poniżej w wersji edytowalnej oraz do wydruku. Wnioski w II etapie konkursu przyjmowane są do 15 marca. Ogłoszenie wyników nastąpi 20 marca.

FORMULARZ WNIOSKU (do wydruku)

FORMULARZ WNIOSKU (do edycji)