fot. Podkowa Racotu CUP 2020 - dofinansowane z programu grantowego

Konkurs grantowy na IV kwartał

Komisja Grantowa Wielkopolskiego ZPN rozpoczyna kolejny w tym roku nabór wniosków o dofinansowanie imprez sportowych organizowanych w naszym regionie. Pod uwagę będą brane imprezy odbywające się od października do grudnia 2020 roku. Wnioski należy składać do 23 września.

Rozpoczęty w 2020 roku program grantowy Wielkopolskiego ZPN cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W III dotychczasowych edycjach komisja grantowa otrzymała do rozpatrzenia ponad 120 wniosków. Do rozdysponowania, pozostało 10000 zł. Środki zostaną podzielone na jeden duży grant do 4000 zł oraz małe granty do 1000 zł.

Niezmiennie, ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną, wnioskodawcy muszą zobowiązać się do przeprowadzenia imprez w zgodzie z obowiązującymi przepisami.

Zaktualizowane, obowiązujące formularze pobrać można poniżej w wersji edytowalnej oraz do wydruku. Wnioski w IV etapie konkursu przyjmowane są do 23 września. Wnioski należy wysyłać na adres: granty@wielkopolskizpn.pl Ogłoszenie wyników nastąpi do 30 września.

Wniosek do wypełnienia ręcznego: POBIERZ
Wniosek edytowalny: POBIERZ