fot. Podpisanie nowej umowy z Kahlenberg Services

Kontynuacja współpracy z Kahlenberg Services

Kontynuujemy współpracę z Kahlenberg Services. Na mocy nowo podpisanej umowy firma oferująca pakiety ubezpieczeń nie tylko będzie nadal wspierać wielkopolskie kluby, ale też przygotowała dla nich nowe opcje, mające na celu jak najszerszą i najbardziej dostępną ochronę zdrowia zawodniczek i zawodników. Umowa pomiędzy stronami została zawarta do końca 2024 roku.

To przedłużenie długoletniej współpracy z cenioną na rynku firmą, której misją jest udział w budowaniu indywidualnej i zbiorowej świadomości, że ubezpieczenia sportowe powinny służyć realnej ochronie bezpieczeństwa i zdrowia wszystkich uprawiających sport.

- Cieszymy się, że Kahlenberg Services zostaje z nami. Nowa umowa daje nowe możliwości i większy wybór naszym klubom. Liczymy, że pomoże to w likwidacji miejsc, gdzie występują pewne problemy z ubezpieczeniem grających w piłkę, czy to ze względów formalnościowych, czy finansowych - przyznaje prezes Wielkopolskiego ZPN, Paweł Wojtala.

Kwestię zasygnalizowaną przez prezesa Związku rozszerza Michał Pietruszka, przedstawiciel brokera. - Zmienia się otoczenie, musimy rozszerzać naszą ofertę o nowe rozwiązania ubezpieczeniowe i graczy z rynku. Jeden z nich wprowadza produkt "Intergol", który wypełnia pewną lukę w programie PZU PZPN. Zauważyliśmy, że wymaga on od klubów bardzo dużo formalności przy zawieraniu umowy, przez co wiele z nich nie było w stanie spełnić wszystkich warunków. Przygotowaliśmy trochę uproszczoną ofertę, która zajmuje mniej czasu i jest dopasowana do realnych możliwości finansowych niektórych klubów - wyjaśnia.

- Kontynuujemy tę współpracę nie tylko z uwagi na to, że dotychczas wyglądała ona bardzo dobrze, ale też po to, żeby cały czas dbać o poziom dostarczanych do klubów rozwiązań - dodaje prezes zarządu Kahlenberg Services.

Kluby zrzeszone w Wielkopolskim Związku Piłki Nożnej nadal będą mogły się zatem cieszyć wsparciem doświadczonego w branży gracza.

Z ofertą ubezpieczeniową można zapoznać się TUTAJ (klik!)

Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu telefonicznego: 800 007 008 lub mailowego: sport@kahlenbergservices.com.

Wielkopolski ZPN - Kahlenberg Services