fot. thumb_Mikrofon_spiker_1180x500_landscape.jpg

Kurs spikera w Poznaniu

Wielkopolski ZPN zaprasza zainteresowane osoby do udziału w kursie spikera zawodów sportowych, który odbędzie się 16 listopada w Poznaniu.

Szkolenie trwa osiem godzin i kończy się pisemnym egzaminem. Jego zaliczenie jest równoznaczne z nabyciem uprawnień do pełnienia funkcji spikera na meczach III ligi oraz niższych grup rozgrywkowych. Program kursu oparty jest na "Pakiecie spikera" przygotowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej, a prelegentami będą doświadczeni profesjonaliści - komentator sportowy Radia Poznań, Krzysztof Ratajczak oraz spiker spotkań Lecha Poznań, Grzegorz Surdyk.

 

Miejscem kursu będzie Stadion Miejski w Poznaniu. Szkolenie zaplanowano na 16 listopada, zajęcia prowadzone będą w godzinach 9-17. Kandydaci na spikerów nie muszą spełniać żadnych wymagań formalnych poza uiszczeniem opłaty w wysokości 150 złotych.

Zainteresowani proszeni są o zgłoszenie akcesu uczestnictwa mailowo na adres bezpieczenstwo@wielkopolskizpn.pl. Aplikacja powinna zawierać imię i nazwisko kursanta, numer PESEL oraz numer telefonu do kontaktu. Wpisowe należy wpłacić na konto Wielkopolskiego ZPN - 95 1020 4027 0000 1202 0031 4260. Ważne, by w tytule przelewu zawrzeć dopisek "Kurs spikera 2019", a także swoje dane.

Warunkiem rozpoczęcia kursu jest zebranie odpowiedniej liczby chętnych, dlatego prosimy o niezwłoczne zgłaszanie się kandydatów. Wszelkich dodatkowych informacji udziela przewodniczący Wydziału Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich, Rafał Kniecicki, pod numerem 695 623 332.