fot. Akademia Kanii Gostyń, fot. Lech Poznań

Lech zaprasza zespoły młodzieżowe na mecz

Zaplanowany na 10 listopada mecz Lecha Poznań z Koroną Kielce będzie kolejną odsłoną akcji "Kibicuj z Klasą". W jej ramach klub zaprasza bezpłatnie na mecz zorganizowane grupy młodzieży, między innymi z klubów piłkarskich!

Projekt "Kibicuj z Klasą" jest jednym z najdłużej prowadzonych przez Lecha działań, poprzez które zarażani pasją do kibicowania są najmłodsi sympatycy z całej Wielkopolski! Pierwsza edycja zorganizowana została w lutym 2013 roku i wówczas nosiła nazwę "Gimnazjaliści na Kolejorza". Jesienna odsłona akcji jest już czternastą na Stadionie Poznań!

Warunkiem udziału w "Kibicuj z Klasą" jest zebranie przynajmniej dziesięcioosobowej grupy dzieci i młodzieży do 16. roku życia. Na każdą kolejną dziesiątkę niepełnoletnich przypada bezpłatna wejściówka dla jednego opiekuna. Zamówienia zawierające liczbę młodzieży i opiekunów należy przesłać mailowo na adres grupy@lechpoznan.pl. W odpowiedzi Klub przygotuje rezerwację i prześle dalsze informacje oraz dedykowany link, pod którym będzie można samodzielnie uzupełnić dane do biletów.

Zgłoszenia przyjmowane są do piątku, 8 listopada, do godziny 12. Liczba miejsc jest ograniczona. Zachęcamy wszystkie kluby zrzeszone w Wielkopolskim ZPN do wizyty na Bułgarskiej!