fot. Finał Pucharu Polski - czerwiec 2021 r.

Lista drużyn zgłoszonych do Pucharu Polski

Niespełna trzysta zespołów rywalizować będzie w Wielkopolsce jesienią w strefowym etapie Pucharu Polski. Finały tradycyjnie zaplanowano na 11 listopada, a zwycięzcy dołączą do drużyn z III i IV ligi w etapie wojewódzkim.

Tak jak w latach poprzednich, zmagania o Puchar Polski na szczeblu Wielkopolskiego ZPN, podzielone są na dwa etapy. W rundzie jesiennej rozgrywany jest pierwszy z nich - etap strefowy. Rywalizacja toczy się w pięciu strefach, a biorą w niej udział drużyny z V ligi i klas niższych, a także zespoły niezrzeszone. Dla klubów V ligi i Klasy Okręgowej występ jest obowiązkowy, w przypadku pozostałych ekip odbywa się na zasadzie zgłoszenia.

W tym roku na etapie strefowym zagra 295 drużyn. Najwięcej tradycyjnie rywalizować będzie w strefie poznańskiej - 89 zespołów. W zależności od strefy całe rozgrywki obejmą od sześciu do ośmiu rund, z dołączaniem w kolejnych fazach zespołów wyżej klasyfikowanych. Szczegółowy format rozgrywek przedstawiony zostanie w piątek.

LISTA DRUŻYN ZGŁOSZONYCH DO ROZGRYWEK
O PUCHAR POLSKI
(ZAKTUALIZOWANO 16 LIPCA 2021 r.)

STREFA KALISKA - 68 zespołów

V LIGA
  1. Astra Krotoszyn
  2. Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski
  3. GKS Rychtal
  4. Orzeł Mroczeń
  5. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
  6. Piast Czekanów
  7. Piast Kobylin
  8. Stal Pleszew
  9. Victoria Skarszew
  10. Zefka Kobyla Góra
KLASA OKRĘGOWA
  1. CKS Zbiersk
  2. GKS Grębanin
  3. GKS Jaraczewo
  4. GKS Żerków
  5. Jarota II Jarocin Witaszyce
  6. KS Opatówek
  7. LKS II Gołuchów
  8. LZS Cielcza
  9. LZS Doruchów
  10. Masovia Kraszewice
  11. Odolanovia Odolanów
  12. Ogniwo Łąkociny
  13. Olimpia Brzeziny
  14. Pelikan Grabów
  15. Płomień Opatów
  16. Raszkowianka Raszków
  17. RKS Radliczyce
  18. Strażak Słupia
  19. Szczyt Szczytniki
  20. Zawisza Łęka Opatowska
  21. Zieloni Koźminek
KLASA A
  1. Barycz Janków Przygodzki
  2. CKS Zduny
  3. Czarni Dobrzyca
  4. Czarni Wierzbno
  5. Gladiatorzy Pieruszyce
  6. Iskra-Prosna Sieroszewice
  7. Korona-Pogoń Stawiszyn
  8. KS Rogaszyce
  9. LKS Czarnylas
  10. LKS Godziesze 1966
  11. LKS Jankowy
  12. LZS Czajków
  13. Orzeł Wysocko Wielkie
  14. Pelikan Nowy Karolew
  15. Prosna Chocz-Kwileń
  16. Sokoły Droszew
  17. Sokół Bralin
  18. Tarchalanka Tarchały Wielkie
  19. Zębców Ostrów Wielkopolski
KLASA B
  1. Biały Orzeł II Koźmin Wielkopolski
  2. Błękitni Sparta Kotlin
  3. Błysk Daniszyn
  4. Bonikovia Boników
  5. Dragon Dzierzbin
  6. Huragan Szczury
  7. Korona Chełmce
  8. KS Kamień
  9. LZS Mikorzyn
  10. LZS Trzcinica
  11. Piast II Kobylin
  12. Pogoń II Nowe Skalmierzyce
  13. Stal II Pleszew
  14. Sulimirczyk Sulmierzyce
  15. Zryw Kierzno
  16. Żaki Taczanów
DRUŻYNY JUNIORSKIE / NIEZRZESZONE
  1. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. (juniorzy)
  2. Unia Szymanowice

STREFA KONIŃSKA - 42 zespoły

V LIGA
  1. Polanin Strzałkowo
  2. Polonus Kazimierz Biskupi
  3. Zjednoczeni Rychwał
KLASA OKRĘGOWA
  1. Czarni Ostrowite
  2. GKS Sompolno
  3. Kasztelania Brudzew
  4. KP Zryw K-Flex Dąbie
  5. LKS Ślesin
  6. MKS Dąbie
  7. Orzeł Grzegorzew
  8. Orzeł Kawęczyn
  9. Płomień Nekla
  10. Polonia Golina
  11. Strażak Licheń Stary
  12. Tulisia Tuliszków
  13. Warta Eremita Dobrów
  14. Warta Krzymów
KLASA A
  1. Baszta Przedecz
  2. GKS II Sompolno
  3. GKS Osiek Wielki
  4. Górnik Kłodawa
  5. Grom Malanów
  6. Hetman Orchowo
  7. LMKS Czarni Brzeźno
  8. Orlik Miłosław
  9. Orły Zagórów
  10. Sparta Barłogi
  11. Teleszyna Przykona
  12. Warta Kramsk
  13. Warta Pyzdry
  14. Znicz Władysławów
KLASA B
  1. GKS Olszówka
  2. GKS Rzgów
  3. KS Mostki
  4. KS Straszkovia Straszków
  5. MKS Tur 1921 Turek
  6. Olimpia II Koło
  7. Polonus II Kazimierz Biskupi
  8. Warta Rumin
  9. Wicher Dobra
  10. WKS Boguszyczki
DRUŻYNY JUNIORSKIE / NIEZRZESZONE
  1. Sparta Konin (juniorzy)

STREFA LESZCZYŃSKA - 53 zespoły

V LIGA
  1. MKS Kania Gostyń
  2. Orkan Chorzemin
  3. Pinsel-Peter Krobianka Krobia
  4. PKS Racot
  5. Polonia 1912 Leszno
  6. Rawia Rawicz
KLASA OKRĘGOWA
  1. Dąb Kębłowo
  2. Dąbroczanka Pępowo
  3. Grom Czacz
  4. Grom Wolsztyn
  5. Helios Czempiń
  6. Juna-Trans Stare Oborzyska
  7. Korona Wilkowice
  8. MTS Pawłowice
  9. Pelikan Dębno Polskie
  10. Piast Poniec
  11. Pogoń Śmigiel
  12. Promień Krzywiń
  13. Rydzyniak Rydzyna
  14. Sokół Kaszczor
  15. Sparta Miejska Górka
  16. Tęcza-Osa Osieczna
  17. Wisła Borek Wielkopolski
KLASA A
  1. Awdaniec Pakosław
  2. Brenewia Wijewo
  3. Dąb Boguszyn
  4. GKS Krzemieniewo
  5. Gwiazda Siedlec
  6. Helios Bucz
  7. Karpik Kopanica
  8. Kormoran Święciechowa
  9. LUKS Stare Bojanowo
  10. Orla Jutrosin
  11. Ruch Bojanowo
  12. Rydzyniak II Rydzyna
  13. Rywal-Ewmar Kurza Góra
  14. Sarnowianka Sarnowa
  15. Sokół Chobienice
  16. Sokół Chwałkowo
  17. Zjednoczeni Pudliszki
  18. Znicz Obra
KLASA B
  1. Czantoria Gościeszyn
  2. Grom Czeluścin
  3. Obra 1912 II Kościan
  4. Piast II Poniec
  5. Pinsel-Peter Krobianka II Krobia
  6. Promień II Krzywiń
  7. Tęcza Tuchorza
  8. Wisła II Borek Wielkopolski
DRUŻYNY JUNIORSKIE / NIEZRZESZONE
  1. Brenewia II Wijewo
  2. LZS Pomocno
  3. Rawia Rawicz (juniorzy)
  4. SP Oldboy Wolsztyn

STREFA PILSKA - 51 zespołów

V LIGA
  1. Korona Stróżewo
  2. Leśnik Margonin
  3. Lubuszanin Trzcianka
  4. Noteć Czarnków
  5. Pogoń Łobżenica
  6. Polonia Chodzież
  7. Wełna Skoki
  8. Zamek Gołańcz
KLASA OKRĘGOWA
  1. Drawa Krzyż
  2. GLKS Wysoka
  3. Iskra Krajenka
  4. Kłos Budzyń
  5. KP Piła
  6. Noteć Rosko
  7. Orkan Śmiłowo
  8. Płomień Połajewo
  9. Polonia Jastrowie
  10. Radwan Lubasz
  11. Sokół Damasławek
  12. Sokół Szamocin
  13. Sparta Złotów
  14. Unia Wapno
  15. Wenus Jędrzejewo
  16. Zjednoczeni Kaczory
KLASA A
  1. Błyskawica Bronisławki
  2. Fortuna Wieleń
  3. Gryf Zofiowo
  4. Huragan Młynkowo
  5. Iskra II Szydłowo
  6. Kuźnica Czarnkowska
  7. Leśnik II Margonin
  8. Leżenica - Nowy Dwór
  9. LZS Skic
  10. Orzeł Pęckowo
  11. Sokół Mieścisko
  12. Unia Ujście
KLASA B
  1. Błyskawica Nieżychowo
  2. Czarni Ferdynandowo
  3. Korona Brzeźnica
  4. KP Iskra Runowo
  5. Królewska Wieś Iskra Czernice
  6. MKP Powiat Pilski
  7. Orzeł Gulcz
  8. Sokół Gębice
  9. Tarzani Wrzeszczyna
  10. Victoria Miały
  11. Zryw Sypniewo
DRUŻYNY JUNIORSKIE / NIEZRZESZONE
  1. Iskra Krajenka (juniorzy)
  2. Naprzód Stara Wiśniewka
  3. Nielba Wągrowiec (juniorzy)
  4. PZ LZS Złotów

STREFA POZNAŃSKA - 92 zespoły

V LIGA
  1. 1922 Lechia Kostrzyn
  2. AP Reissa Poznań
  3. Błękitni Wronki
  4. Concordia Murowana Goślina
  5. Czarni Czerniejewo
  6. GKS Dopiewo
  7. Grom Camperspol Plewiska
  8. Lipno Stęszew
  9. Meblorz Swarzędz
  10. Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
  11. Orkan Konarzewo
  12. OTPS Winogrady Poznań
  13. Pelikan Niechanowo
  14. Piast Kobylnica
  15. Płomień Przyprostynia
  16. Przemysław Poznań
  17. Sparta Oborniki
  18. Stella Luboń
  19. Vitcovia Witkowo
  20. Warta Śrem
  21. Wiara Lecha Poznań
KLASA OKRĘGOWA
  1. 1920 Mosina
  2. Avia Kamionki
  3. Clescevia Kleszczewo
  4. Huragan Michorzewo
  5. KKS Jurand Koziegłowy
  6. Kłos Gałowo
  7. Kłos Zaniemyśl
  8. Korona Bukowiec
  9. KS Canarinhos Skórzewo
  10. KS Polonia Poznań
  11. Lechita Kłecko
  12. Lider Swarzędz
  13. Lotnik-1997 Poznań
  14. LZS Otorowo
  15. NAP Polonia Nowy Tomyśl
  16. NKS Niepruszewo
  17. Orkan Jarosławiec
  18. Orzeł Granowo
  19. Patria Buk
  20. Polonia II Środa Wielkopolska
  21. Promień Opalenica
  22. Sokół Pniewy
  23. Sparta Szamotuły
  24. Spójnia Strykowo
  25. Suchary Suchy Las
  26. UKS Śrem
  27. Wielkopolska Komorniki
  28. Zjednoczeni Trzemeszno
KLASA A
  1. AP Błękitni Owińska
  2. GKS Tarnovia II Tarnowo Podgórne
  3. KS Gminy Brodnica Manieczki
  4. KS Kąsinowo
  5. KS Sękowo
  6. Las Puszczykowo
  7. Luboński 1943 Luboń
  8. Maratończyk Brzeźno
  9. Orkan Objezierze
  10. Pogoń Książ Wielkopolski
  11. Poznań FC
  12. Rzemieślnik Kwilcz
  13. Warta Wartosław
  14. WKS Owieczki
  15. Złoci Złotkowo
KLASA B
  1. Amicus Mórka
  2. Antares Zalasewo
  3. AP Dębiec
  4. Borusja Boruja Kościelna
  5. Grom Binino
  6. Huragan II Pobiedziska
  7. Jastrząb Rudniki
  8. Kotwica II Kórnik
  9. LZS Wąsowo
  10. Odlew Poznań
  11. Okoń Sapowice
  12. Orły Plewiska
  13. Orły Pniewy
  14. Piast II Kobylnica Karamba Gruszczyn
  15. Pluton Przeźmierowo
  16. Płomień Chrzypsko Wielkie
  17. Przemysław II Poznań
  18. SF Luboń
  19. Warta II Międzychód
  20. Wełnianka Kiszkowo
  21. WPiP Mardom Poznań
  22. Złoci II Złotkowo
DRUŻYNY JUNIORSKIE / NIEZRZESZONE
  1. GKS Dopiewo (juniorzy)
  2. Korona Zakrzewo
  3. KS Śrem
  4. Lech Poznań (oldboje)
  5. OTPS Winogrady Poznań (juniorzy)
  6. SPN Szamotuły (juniorzy)