fot. Totolotek Puchar Polski

Lista zespołów zgłoszonych do Totolotek Pucharu Polski

Wielkopolski ZPN przedstawia listę drużyn zgłoszonych do rozgrywek Totolotek Pucharu Polski na szczeblu strefowym.

Obligatoryjnie w rozgrywkach udział biorą drużyny występujące do Klasy Okręgowej włącznie. W przypadku zespołów z niższych lig występ jest dobrowolny.

W przypadku stref kaliskiej, konińskiej oraz leszczyńskiej istnieje jeszcze możliwość zgłoszenia do rozgrywek w ramach wolnych miejsc. Zainteresowani aplikację muszą złożyć mailowo na adres rozgrywki@wielkopolskizpn.pl w terminie do 22 lipca.\

Start rozgrywek Pucharu Polski nastąpi od rundy wstępnej 10 sierpnia.

UCZESTNICY TOTOLOTEK PUCHARU POLSKI - KLASY A, B, NIEZRZESZONE
STREFA KALISKA
  1. Błękitni Chruszczyny
  2. Błękitni Sparta Kotlin
  3. CKS Zduny
  4. Czarni Wierzbno
  5. GKS Jaraczewo
  6. Gladiatorzy Pieruszyce
  7. Huragan Szczury
  8. Iskra-Prosna Sieroszewice
  9. Korona Chełmce
  10. KS Rogaszyce
  11. Liskowiak Lisków
  12. LKS Jankowy
  13. LZS Czajków
  14. OKS Ostrów Wlkp.
  15. Orzeł Wysocko Wielkie
  16. Orzeł Wysocko Wielkie - juniorzy
  17. Ostrovia II Ostrów Wlkp.
  18. Pelikan Nowy Karolew
  19. Piast II Kobylin
  20. Płomień Opatów
  21. Polonia II Kępno
  22. Prosna Kalisz
  23. Sokoły Droszew
  24. Sokół Świba
  25. Stal II Pleszew
  26. Sulimirczyk Sulmierzyce
  27. Unia Szymanowice
  28. Zawisza Łęka Opatowska
  29. Zryw Kierzno
  30. WAKAT
  31. WAKAT
  32. WAKAT
STREFA KONIŃSKA
  1. Czarni Brzeźno
  2. GKS Osiek Wielki
  3. GKS Rzgów
  4. Górnik Kłodawa
  5. Grom Malanów
  6. KS Mostki
  7. Piast Grodziec
  8. Sparta Konin
  9. Straszkovia Straszków
  10. Teleszyna Przykona
  11. Wicher Dobra
  12. WKS Boguszyczki
STREFA LESZCZYŃSKA
  1. Błękitni Kąkolewo
  2. Brenewia II Wijewo
  3. Czantoria Gościeszyn
  4. Dąbroczanka Pępowo
  5. GKS Włoszakowice
  6. Grom Wolszyn - oldboje
  7. Helios Bucz
  8. Helios II Czempiń
  9. Iskra Długie Stare
  10. Karpik Kopanica
  11. LZS Głuchowo
  12. MTS Pawłowice
  13. Pelikan Dębno Polskie
  14. Polonia Leszno - juniorzy
  15. Ruch Bojanowo
  16. Rydzyniak II Rydzyna
  17. Rywal Ewmar Kurza Góra
  18. Sokół Wroniawy
  19. Sokół Orkan Chobienice
  20. Szok Bojanowo
  21. Tęcza Tuchorza
  22. Wisła II Borek Wielkopolski
  23. WAKAT
  24. WAKAT
STREFA PILSKA
  1. Błyskawica Bronisławki
  2. Derby Stara Łubianka
  3. Drawa Krzyż Wielkopolski
  4. Gryf Zofiowo
  5. Huragan Młynkowo
  6. Iskra Czernice
  7. Iskra Krajenka
  8. Iskra II Szydłowo
  9. Jedność Zakrzewo
  10. Kolegium Sędziów Piła
  11. Korona Brzeźnica
  12. Korona Debno
  13. KP Piła
  14. KS Leżenica - Nowy Dwór
  15. Kuźnica Czarnkowska
  16. Orzeł Gulcz
  17. Sokół Gębice
  18. Sokół Mieścisko
  19. Tarzani Wrzeszczyna
  20. Victoria Miały
  21. Wenus Jędrzejewo
  22. WAKAT
STREFA POZNAŃSKA
  1. 1920 Mosina
  2. Antares Zalasewo
  3. AP Błękitni Owińska
  4. Formaton Piast Łubowo
  5. GKS Golęczewo
  6. Golnica Ryczywół
  7. Jastrząb Rudniki
  8. Jurand Koziegłowy
  9. Kłos Gałowo
  10. Kolegium Sędziów Poznań
  11. Korona Bukowiec
  12. KS Fałkowo
  13. KS Kąsinowo
  14. KSGB Manieczki
  15. Lech Poznań - oldboje
  16. Lider Szczytniki Czerniejewski
  17. Lipno Stęszew - oldboje
  18. LKS Baborówko
  19. Lotnik-1997 Poznań
  20. LZS Otorowo
  21. Maratończyk Brzeźno
  22. Mieszko II Gniezno
  23. Nałęcz Ostrorów
  24. Odlew Poznań
  25. Orły Plewiska
  26. Orzeł Łowyń
  27. OTPS Winogrady - juniorzy
  28. Płomień Chrzypsko Wielkie
  29. Pogrom Luboń
  30. Polonia Poznań
  31. Świt Piotrowo
  32. Tarnovia II Tarnowo Podgórne
  33. UKS Śrem
  34. Warta Sieraków
  35. Wełnianka Kiszkowo
  36. WKS Owieczki