fot. WGIE Puchar

Listy zgłoszeń do strefowego etapu Pucharu Polski

Wydział Gier i Ewidencji Wielkopolskiego ZPN przedstawia listę drużyn, które w poszczególnych strefach dokonały zgłoszenia do rozgrywek Pucharu Polski.

Zgodnie z regulaminem zmagań, w etapie strefowym biorą udział zespoły RED BOX V ligi i klas niższych, przy czym w przypadku klubów RED BOX V ligi i RED BOX Klasy Okręgowej udział jest obowiązkowy. Zgłoszenia obejmują zatem tylko kluby PROTON Klasy A, PROTON Klasy B, a także zespoły juniorskie czy nieuczestniczące w rywalizacji ligowej.

 

 

KALISZ

 

PROTON KLASA A
  1. Czarni Dobrzyca
  2. Czarni Wierzbno
  3. Gladiatorzy Pieruszyce
  4. Iskra-Prosna Sieroszewice
  5. Korona-Pogoń Stawiszyn
  6. KS Rogaszyce
  7. Liskowiak Lisków
  8. OKS Ostrów Wielkopolski
  9. Olimpia Brzeziny
  10. Pogoń II Nowe Skalmierzyce
  11. Pogoń Trębaczów
  12. Prosna Kalisz
  13. RKS Radliczyce
  14. Sokół Bralin
  15. Sulimirczyk Sulmierzyce
  16. Tarchalanka Tarchały Wielki
  17. Victoria Laski
  18. Wielkopolanin Siemianice
PROTON KLASA B
  1. Błękitni Sparta Kotlin
  2. Dragon Dzierzbin
  3. GKS II Jaraczewo
  4. GKS Trzcinica
  5. Huragan Szczury
  6. Korona Chełmce
  7. LZS Siedlików
  8. Orzeł Wysocko Wielkie
  9. Piast II Kobylin
  10. Stal II Pleszew
  11. Zefka II Kobyla Góra
  12. Zryw Kierzno

 

KONIN

 

PROTON KLASA A
  1. Błękitni Mąkolno
  2. GKS II Sompolno
  3. Górnik Kłodawa
  4. Grom Malanów
  5. LMKS Czarni Brzeźno
  6. MKS Dąbie
  7. Orlik Miłosław
  8. Płomień Nekla
  9. Sparta Barłogi
  10. Teleszyna Przykona
  11. Tur 1921 Turek
  12. Warta Pyzdry
PROTON KLASA B
  1. GKS Rzgów
  2. KS Mostki
  3. Olimpia II Koło
  4. Warta Krzymów
  5. Warta Rumin
  6. Wicher Dobra
  7. WKS Boguszyczki
ZESPOŁY POZALIGOWE
  1. MKS Sparta Konin (juniorzy)

 

LESZNO

 

PROTON KLASA A
  1. Dąb Boguszyn
  2. Grom Czacz
  3. Grom Wolsztyn
  4. Gwiazda Siedlec
  5. Helios Czempiń
  6. Obra 1912 II Kościan
  7. Pinsel-Peter Krobianka II Krobia
  8. Ruch Bojanowo
  9. Rydzyniak II Rydzyna
  10. Rywal-Ewmar Kurza Góra
  11. Sokół Chobienice
  12. Sokół Wroniawy
  13. Sparta Miejska Górka
  14. Tęcza Tuchorza
  15. Zjednoczeni Pudliszki
PROTON KLASA B
  1. Czantoria Gościeszyn
  2. GKS Krzemieniewo
  3. Kormoran Święciechowa
  4. Korona II Wilkowice Fogo
  5. KS Pogorzela
  6. Polonia 1912 II Leszno
  7. Sokół Włoszakowice
  8. Sporting Przemęt
  9. Wisła II Borek Wlkp.
ZESPOŁY POZALIGOWE
  1. Brenewia II Wijewo
  2. LZS Pakosław
  3. Rawia Rawicz (juniorzy)

 

PIŁA

 

PROTON KLASA A
  1. Błękitni Kuźnica Czarnkowska
  2. Gryf Zofiowo
  3. Iskra Wyszyny
  4. Leżenica-Nowy Dwór
  5. LZS Huragan Młynkowo
  6. LZS Skic
  7. Łobzonka Wyrzysk
  8. MKP Powiat Pilski Piła
  9. Orzeł Gulcz
  10. Płomień Połajewo
  11. Sokół Kościerzy Wielki
  12. Sokół Szamocin
  13. Unia Ujście
  14. Włókniarz Okonek
  15. Zryw Sypniewo
PROTON KLASA B
  1. Błyskawica Nieżychowo
  2. Korona Dębno
  3. Królewska Wieś Iskra Czernice
  4. Nielba II Wągrowiec
  5. Orzeł Lipka
  6. Orzeł Osiek n. Notecią
  7. Orzeł Pęckowo
  8. Patriot Mieścisko
  9. Sokół Gębice
  10. Tarzani Wrzeszczyna
  11. Victoria Miały
ZESPOŁY POZALIGOWE
  1. Kolegium Sędziów Piła
  2. LZS Górzna
  3. Perfecta Złotów
  4. UKS FA Fair Play Złotów

 

POZNAŃ

 

PROTON KLASA A
  1. 1922 Lechia II Kostrzyn
  2. Kotwica II Kórnik
  3. Koziołek Poznań
  4. KS Gminy Brodnica Manieczki
  5. KS Kąsinowo
  6. Luboński 1943 Luboń
  7. Okoń Sapowice
  8. Orkan Objezierze
  9. Orły Pniewy
  10. Poznań FC
  11. Przemysław II Poznań
  12. Rzemieślnik Kwilcz
  13. Spójnia Strykowo
  14. Suchary Suchy Las
  15. Warta Wartosław
  16. Wełna Rogoźno
PROTON KLASA B
  1. Amicus Mórka
  2. Antares Zalasewo
  3. GKS Gułtowy
  4. Grom Binino
  5. GTS Phytopharm Klęka
  6. Jastrząb Rudniki
  7. Karamba Gruszczyn
  8. Odlew Poznań
  9. Old Boys Sady Pluton Przeźmierowo
  10. Orły Plewiska
  11. OSiR Lwówek
  12. Płomień Chrzypsko Wielkie
  13. SAM Jastrzębsko Stare
  14. Tornado Tarnowo Rog.
  15. Wełnianka Kiszkowo
  16. Wiara Lecha II Poznań GKS Golęczewo
ZESPOŁY POZALIGOWE
  1. AP Reissa Poznań (juniorzy)
  2. Kolegium Sędziów Poznań
  3. Korona Zakrzewo
  4. Old Boys Lech Poznań
  5. OTPS Winogrady Poznań (juniorzy)
  6. Pelikan II Niechanowo
  7. SPN Szamotuły (juniorzy)
  8. Sportowy Śrem
  9. Unia Swarzędz (juniorzy)
  10. Victoria Wysogotowo (juniorzy)