fot. PP - losowanie stref

Losowania strefowego Pucharu Polski - zapowiedź

 

Wydział Gier i Ewidencji Wielkopolskiego ZPN przedstawia informacje przed losowaniem etapu strefowego Pucharu Polski.

W tej fazie rozgrywek biorą udział drużyny klas niższych do RED BOX V ligi włącznie. Losowania zostaną przeprowadzone począwszy od czwartku, 28 lipca. W kolejnych dniach losowana będzie jedna strefa, a harmonogram losowań zostanie przedstawiony później, przy okazji pierwszego losowania.

Wg stanu na dzień 25 lipca do rozgrywek pucharowych zgłosiły się następujące kluby PROTON Klasy A, B oraz zespoły nieuczestniczące w seniorskich rozgrywkach ligowych.

 

KALISZ

 

PROTON KLASA A
  1. Czarni Dobrzyca
  2. Czarni Wierzbno
  3. Gladiatorzy Pieruszyce
  4. Iskra-Prosna Sieroszewice
  5. KS Rogaszyce
  6. Liskowiak Lisków
  7. OKS Ostrów Wielkopolski
  8. Olimpia Brzeziny
  9. Pogoń II Nowe Skalmierzyce
  10. Pogoń Trębaczów
  11. RKS Radliczyce
  12. Sokół Bralin
  13. Sulimirczyk Sulmierzyce
  14. Tarchalanka Tarchały Wielki
  15. Victoria Laski
  16. Wielkopolanin Siemianice
PROTON KLASA B
  1. Błękitni Sparta Kotlin
  2. Dragon Dzierzbin
  3. GKS II Jaraczewo
  4. GKS Trzcinica
  5. Huragan Szczury
  6. Korona Chełmce
  7. LZS Siedlików
  8. Orzeł Wysocko Wielkie
  9. Piast II Kobylin
  10. Stal II Pleszew
  11. Zefka II Kobyla Góra
  12. Zryw Kierzno

 

KONIN

 

PROTON KLASA A
  1. Błękitni Mąkolno
  2. GKS II Sompolno
  3. Górnik Kłodawa
  4. Grom Malanów
  5. LMKS Czarni Brzeźno
  6. MKS Dąbie
  7. Orlik Miłosław
  8. Płomień Nekla
  9. Sparta Barłogi
  10. Teleszyna Przykona
  11. Tur 1921 Turek
  12. Warta Pyzdry
PROTON KLASA B
  1. GKS Olszówka
  2. GKS Rzgów
  3. Hetman Orchowo
  4. KS Mostki
  5. Olimpia II Koło
  6. Warta Krzymów
  7. Warta Rumin
  8. Wicher Dobra
  9. WKS Boguszyczki
ZESPOŁY POZALIGOWE
  1. MKS Sparta Konin (juniorzy)

 

LESZNO

 

PROTON KLASA A
  1. Dąb Boguszyn
  2. Grom Czacz
  3. Grom Wolsztyn
  4. Gwiazda Siedlec
  5. Helios Czempiń
  6. Obra 1912 II Kościan
  7. Piast Nowy Belęcin
  8. Pinsel-Peter Krobianka II Krobia
  9. Ruch Bojanowo
  10. Rydzyniak II Rydzyna
  11. Rywal-Ewmar Kurza Góra
  12. Sokół Chobienice
  13. Sokół Wroniawy
  14. Sparta Miejska Górka
  15. Tęcza Tuchorza
  16. Zjednoczeni Pudliszki
PROTON KLASA B
  1. Czantoria Gościeszyn
  2. GKS Krzemieniewo
  3. Kormoran Święciechowa
  4. Korona II Wilkowice Fogo
  5. KS Pogorzela
  6. Polonia 1912 II Leszno
  7. Sokół Włoszakowice
  8. Sporting Przemęt
  9. Wisła II Borek Wlkp.
ZESPOŁY POZALIGOWE
  1. Brenewia II Wijewo
  2. LZS Pakosław
  3. Rawia Rawicz (juniorzy)

 

PIŁA

 

PROTON KLASA A
  1. Błękitni Kuźnica Czarnkowska
  2. Gryf Zofiowo
  3. Iskra Wyszyny
  4. Leżenica-Nowy Dwór
  5. LZS Huragan Młynkowo
  6. LZS Skic
  7. Łobzonka Wyrzysk
  8. MKP Powiat Pilski Piła
  9. Orzeł Gulcz
  10. Płomień Połajewo
  11. Sokół Kościerzy Wielki
  12. Sokół Szamocin
  13. Unia Ujście
  14. Włókniarz Okonek
  15. Zryw Sypniewo
PROTON KLASA B
  1. Błyskawica Nieżychowo
  2. Korona Dębno
  3. Królewska Wieś Iskra Czernice
  4. Nielba II Wągrowiec
  5. Orzeł Lipka
  6. Orzeł Osiek n. Notecią
  7. Orzeł Pęckowo
  8. Patriot Mieścisko
  9. Sokół Gębice
  10. Tarzani Wrzeszczyna
  11. Victoria Miały
  12. Wełna II Skoki
ZESPOŁY POZALIGOWE
  1. Kolegium Sędziów Piła
  2. LZS Górzna
  3. Perfecta Złotów
  4. UKS FA Fair Play Złotów

 

POZNAŃ

 

PROTON KLASA A
  1. 1922 Lechia II Kostrzyn
  2. Błękitni Owińska
  3. Kotwica II Kórnik
  4. Koziołek Poznań
  5. KS Gminy Brodnica Manieczki
  6. KS Kąsinowo
  7. Las Puszczykowo
  8. Luboński 1943 Luboń
  9. Okoń Sapowice
  10. Orkan Objezierze
  11. Orły Pniewy
  12. Poznań FC
  13. Przemysław II Poznań
  14. Rzemieślnik Kwilcz
  15. Spójnia Strykowo
  16. Suchary Suchy Las
  17. Warta Wartosław
  18. Wełna Rogoźno
PROTON KLASA B
  1. Amicus Mórka
  2. Antares Zalasewo
  3. GKS Gułtowy
  4. Grom Binino
  5. GTS Phytopharm Klęka
  6. Jastrząb Rudniki
  7. Karamba Gruszczyn
  8. Meblorz II Swarzędz
  9. Odlew Poznań
  10. Old Boys Sady Pluton Przeźmierowo
  11. Orły Plewiska
  12. OSiR Lwówek
  13. Płomień Chrzypsko Wielkie
  14. Poznańska 13 POznań
  15. SAM Jastrzębsko Stare
  16. Tornado Tarnowo Rog.
  17. Wełnianka Kiszkowo
  18. Wiara Lecha II Poznań GKS Golęczewo
ZESPOŁY POZALIGOWE
  1. AP Reissa Poznań (juniorzy)
  2. Kolegium Sędziów Poznań
  3. Korona Zakrzewo (oldboje)
  4. Lech Poznań (oldboje)
  5. OTPS Winogrady Poznań (juniorzy)
  6. Pelikan Niechanowo (oldboje)
  7. SPN Szamotuły (juniorzy)
  8. Sportowy Śrem
  9. Unia Swarzędz (juniorzy)
  10. Victoria Wysogotowo (juniorzy)
  11. WPiP Mardom Poznań

Listy mogą jeszcze ulec zmianie w wyniku przesunięć klubów między ligami spowodowanych wycofaniami z rozgrywek.

We wszystkich strefach rywalizacja rozpocznie się w weekend 13/14 sierpnia, a do gry przystąpią wówczas wyżęj wymienione drużyny. Zespoły z wyższych poziomów rywalizację rozpoczną 31 sierpnia. W przypadku strefy konińskiej planowane jest rozlosowanie całej drabinki rozgrywek, dla pozostałych stref powstaną pary tylko dla pierwszych dwóch rund.