fot. Mobilna Akademia Młodych Orłów

Mobilna AMO wraca w teren

Od września szkolenia prowadzone w ramach Mobilnej Akademii Młodych Orłów wracają do normalnego cyklu. Po przerwie spowodowanej pandemią trenerzy ponownie ruszają z edukacją w teren! 

Tym razem powrót po tradycyjnej przerwie wakacyjnej będzie w projekcie Mobilnego AMO wyjątkowy. W pierwszym półroczu bowiem sytuacja pandemiczna wciąż nie pozwalała na wizyty w terenie, w związku z czym szkolenia prowadzone były wyłącznie w formule online. We wrześniu szkoleniowcy w regionie będą już jednak mieli szansę na poszerzenie wiedzy w swojej okolicy. Mobilna Akademia Młodych Orłów rusza w teren i wraca do standardowego przebiegu szkolenia. Będzie się ono na powrót składać z części teoretycznej oraz następującej po wykładzie jednostki treningowej.

W związku z powrotem szkoleń Wielkopolski ZPN zaprasza wszystkich trenerów do kontaktu z prowadzącym projekt Mobilnego AMO w naszym województwie Jakubem Wojtkowiakiem. Szczególnie zachęcamy tych, którzy chcieliby pomóc w organizacji szkoleń w swojej okolicy bądź też po prostu uważają, że w danym konkretnym miejscu jest szczególne zapotrzebowanie na organizację wydarzenia. Kontakt z trenerem Jakubem Wojtkowiakiem nawiązać można mailowo - jakub.wojtkowiak@pzpn.pl bądź też telefonicznie - 601 557 561.