Mobilne AMO wraca po wakacjach

​Po wakacyjnej przerwie trenerzy Mobilnej Akademii Młodych Orłów wracają do pracy w terenie. Cykl jesiennych szkoleń w ramach projektu rozpocznie się 4 września w Trzcinicy.


Ostatnie dwa miesiące trenerzy Błażej Czyżewski i Jakub Wojtkowiak poświęcili na obserwację zawodników w czasie treningów, obozów i zgrupowań czy to klubowych czy kadr wojewódzkich. Od początku września szkoleniowcy wracają do wizyt w terenie. Każdego tygodnia we wtorki, środy i czwartki odwiedzać będą trzy miejscowości, gdzie przeprowadzą szkolenia dla lokalnych trenerów, nauczycieli i zainteresowanych rodziców. Jesienią zajęcia będą prowadzone w następujących tematach:
Zajęcia teoretyczne: Filary szkolenia dzieci i młodzieży w Polsce.
Zajęcia praktyczne: Doskonalenie gry w ataku pozycyjnym kat. U-13.

Przypomnijmy, że projekt Mobilnej Akademii Młodych Orłów został utworzony przez PZPN z celem wyłonienia największych talentów i edukacji trenerów pracujących z dziećmi. Szczegółowe informacje odnośnie wizyt znaleźć można na dedykowanej stronie programu (klik!).

Do współpracy w programie zachęcamy lokalne samorządy, kluby oraz szkoły, które chciałyby zorganizować szkolenie na terenie swojej gminy. Wszelkich informacji udzielają trenerzy odpowiedzialni za projekt w Wielkopolsce:

Błażej Czyżewski tel. 501 557 643 mail: blazej.czyzewski@pzpn.pl
Jakub Wojtkowiak tel. 501 557 561 mail: jakub.wojtkowiak@pzpn.pl.