Nabór do klasy piłkarskiej w "Trzynastce"

Szkoła Podstawowa nr 13 zaprasza na otwarty nabór do klasy I o profilu piłka nożna, który odbędzie się 14 marca na obiektach szkolnych przy Alei Niepodległości 32.


​Ogromne tradycje placówki poparte są znakomitą jakością szkolenia, nad którym w ramach współpracy czuwa Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Autorski program oparty jest na rozwoju psychofizycznym dzieci z uwzględnieniem rozwoju osobowości ucznia jako młodego człowieka. Do atutów szkoły niewątpliwie należą również stałe godziny edukacji od 8:00 do 13:30 - w tym czasie dzieci pobierają naukę, odbywają jednostkę treningową i otrzymują posiłek, a także liczba treningów - 4 w klasach 1-3 oraz 5 w klasach 4-8 oraz mecze weekendowe.

Osoby zainteresowane naborem powinny do 13 marca wypełnić wniosek i dostarczyć zaświadczenie od lekarza rodzinnego o braku przeciwwskazań do podejmowania wysiłku fizycznego. Proste testy sprawnościowe dla dzieci w przychylnej atmosferze odbędą się dzień później, 14 marca.

W przypadku chęciuzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: +48 61 852 60 01 lub o wizytę w sekretariacie szkoły. Dołącz do takich

absolwentów szkoły jak Paweł Wojtala, Karol Linetty, Robert Gumny, Dawid Kownacki czy Bartosz Bereszyński.