Odznaczeni w Jarocinie

W ubiegłą sobotę podczas meczu ligowego Jaroty Jarocin z Bałtykiem Gdynia odbyła się uroczystość, w czasie której odznaczono osoby zasłużone dla rozwoju piłki nożnej w mieście.


​Na spotkaniu obecny był prezes Wielkopolskiego ZPN, Paweł Wojtala, który wręczył złotą i srebrną Honorową odznakę WZPN. Złote odznaczenie otrzymał Adam Pawlicki (burmistrz Jarocina), a srebrną odznakę otrzymali Marcin Jantas (prezes Jarocin Sport) oraz Jacek Nagorzycki (skarbnik JKS Jarota Jarocin).   

Na murawie pojawili się również włodarze klubu, którzy wspólnie uhonorowali burmistrza Jarocina i prezesa Jarocin Sport, wręczając obu panom grawertony w podziękowaniu za dotychczasową współpracę. - Jestem zaszczycony, że otrzymałem to wyróżnienie. Po prostu robię to, co uważam, że powinienem robić - powiedział burmistrz Pawlicki.

Sobotnie spotkanie pomiędzy Jarotą Jarocin a Bałtykiem Gdynia zakończyło się remisem 1:1. Tym samym zespół z Wielkopolski zakończył pierwszą część sezonu 2017/18 na trzynastym miejscu w grupie 2 III ligi.