fot. Betcris

Nowa oferta powitalna Betcris

Partner Wielkopolskiego ZPN zaprasza do zapoznania się z nową ofertą kierowaną do osób, które chciałyby spróbować swoich sił w przewidywaniu wyników.

Zakłady bukmacherskie w naszym kraju nieustannie się rozwijają. Betcris to nowy gracz na polskim rynku, jednak za granicami naszego państwa wypracował sobie już solidną pozycję wśród konkurencji. Nadszedł czas na Polskę i właśnie dlatego w swojej ofercie proponuje bonusy, które są w stanie sprostać oczekiwaniom współczesnych typerów. Najistotniejsze są promocje, które obejmują między innymi kod promocyjny i bonus powitalny do gry! Oferta na start znajdująca się na stronie Betcris przeznaczona jest dla nowych graczy, jednak w zakładce promocje znajdują się również propozycje dla osób, które zdążyły już wykorzystać swój bonus powitalny. W celu ułatwienia rozpoczęcia gry w zakładach bukmacherskich na stronie legalnego bukmachera, na nowych graczy czekają różnorodne bonusy. Jednym z nich jest Pakiet Powitalny 1400 PLN. Może go otrzymać każdy gracz, a jego uzyskanie nie będzie skomplikowane. Poniżej przedstawimy najważniejsze informacje dotyczące promocji bukmacherskich oraz wytłumaczymy, jak otrzymać Betcris kod promocyjny.

ZAŁÓŻ KONTO – wypełnij krótki formularz rejestracyjny, na którym znajdziesz opcję zgód marketingowych, wymaganych do otrzymania bonusu. Proces założenia konta jest prosty i potrwa zaledwie kilka minut.

WPISZ KOD: BC1400 – podczas rejestracji w polu „kod promocyjny” wpisz podany przez nas kod. Jeśli obawiasz się, że coś może pójść nie tak, bez obaw wielkość liter nie ma znaczenia najważniejsze, aby nie pomylić kolejności cyfr.

ODBIERZ PAKIET POWITALNY Z ŁĄCZNĄ KWOTĄ BONUSÓW W WYSOKOŚCI 1400 PLN – pamiętaj, że promocja łączy się również z innymi bonusami.

Kody bonusowe Betcris na start. Dlaczego warto z nich skorzystać?

Wiadomo nie od dziś, że rozpoczynając grę w zakładach bukmacherskich, potrzebna jest wiedza i doświadczenie. Wszyscy gracze są dla nas tak samo ważni, dlatego staramy się przekazywać jak największą ilość informacji na samym początku. Zaczynając od założenia konta i samego procesu rejestracji. Zależy nam, aby każda osoba trafiająca na naszą stronę mogła w szybki sposób poznać funkcje swojego profilu oraz swobodnie poruszać się w świecie zakładów bukmacherskich – tak by obstawienie kuponu SOLO, AKO lub ZAKŁADU ŁAŃCUCH nie sprawiało jej najmniejszego problemu.

Bonus powitalny i kod promocyjny są podstawowymi czynnikami składającymi się na pakiet promocyjny na start. Oferta dostępna na stronie Betcris zakłady bukmacherskie dostępna jest dla każdego gracza, który zdecyduje się założyć konto. Warunki obrotowe są jasne i przejrzyste – nie ma żadnych ukrytych kruczków i dodatkowych wymagań. Kluczowe są dla nas zadowolenie gracza i komfort podczas sprawdzania jego wiedzy przy obstawianiu wydarzeń sportowych. Początki bywają trudne, jednak Betcris kod promocyjny ułatwia wejście do świata zakładów bukmacherskich i sprawia, że wszystko staje się przystępniejsze. Na tej podstronie znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące wskazówek przydatnych do wykorzystania pakietu powitalnego. Dowiedz się, czym jest – Betcris kod promocyjny, bonus na start i wiele innych!

Jak i gdzie wpisać kod promocyjny Betcris 2022?

Betcris kod promocyjny brzmi BC1400 – pamiętaj, że konieczne jest wpisanie go podczas procesu rejestracji w wyznaczonym polu „kod promocyjny” w formularzu na stronie. Początki w Betcris nie są trudne. Założenie konta na stronie bukmachera nie trwa długo i jest intuicyjne. Otrzymanie bonusu to prosta i szybka formalność. Aby dokonać skutecznej rejestracji konta, konieczne jest podanie kilku niezbędnych danych:

- adres e-mail, login, hasło, numer telefonu oraz kod promocyjny (nie jest on wymagany, jednak jego wpisanie jest wymagane do uzyskania freebetu).

- imię, nazwisko, obywatelstwo, PESEL, pochodzenie środków pieniężnych.

- dzienny limit stawek, miesięczny limit stawek, dzienny limit czasu gry w minutach, miesięczny limit czasu gry w minutach, data urodzenia, oznaczenie zgody na powiadomienia o nowościach i ofertach. Ostatnim krokiem jest oświadczenie o ukończeniu 18 roku życia, zapoznaniem się z regulaminem oraz zgodą na przekazanie podanych danych osobowych firmie Betcris Polska.

Betcris Pakiet Powitalny – 1400 PLN. Wszystko o bonusie Betcris na start

Bonusy bukmacherskie kojarzone są z darmowymi środkami pieniężnymi podarowanymi przez legalnego bukmachera – jest tak i na naszej stronie! Dokładnie wiemy, że obstawienie pierwszego zakładu wzbudza niepewność, jednak pakiet powitalny na start ma za zadanie sprawić, że każdy nowy gracz poczuje się pewniej. W jaki sposób? Promocje bukmacherskie pozwalają na poznanie świata zakładów z funduszu bukmachera. Dosłownie. Każda osoba decydująca się na założenie konta na stronie Betcris może liczyć na bonus powitalny, który pozwoli łatwiej wdrożyć się w postawienie pierwszego kuponu. Dodatkowo w zakładce promocje bukmacher przygotował dla wszystkich graczy interesujące propozycje innych bonusów bukmacherskich.

Obstawianie meczów z wykorzystaniem kodu promocyjnego Betcris? Już teraz możesz sprawdzić, jak typować wydarzenia z każdej dyscypliny sportowej!

Jakie zalety ma Betcris kod promocyjny?

Bez wątpienia sam fakt otrzymania dodatkowych środków pieniężnych do gry, jest samą w sobie zaletą.
Drugą zaletą jest łatwość otrzymania bonusu powitalnego na start – wystarczy wpisać kod promocyjny Betcris przy zakładaniu konta bukmacherskiego.
Możliwość otrzymania Pakietu Powitalnego 1400 PLN, a to dopiero początek – na podstronie promocji znajduje się wiele różnorodnych bonusów przygotowanych dla stałych i nowych graczy.
Freebety i bonusy posiadają przyjazne warunki obrotu, które szczegółowo opisane są w regulaminie na stronie Betcris.

Dla kogo przeznaczony jest kod promocyjny Betcris?

Tak naprawdę – dla każdego! Aby otrzymać bonus powitalny, nie jest konieczne posiadanie żadnego doświadczenia związanego ze znajomością zakładów bukmacherskich i obstawianiem wydarzeń sportowych. Kod promocyjny Betcris otrzyma każdy, kto zdecyduje się na założenie konta online. Nie ważne, czy jesteś kompletnym nowicjuszem i nigdy nie miałeś do czynienia z zakładami, czy posiadasz podstawową wiedzę na temat obstawiania. Oferta dostępna jest również dla graczy, którzy są bardziej doświadczeni, postanowili zmienić bukmachera i wejść do świata Betcris. 

Pakiet powitalny przygotowany jest również z myślą o osobach, które kiedyś preferowały obstawianie wydarzeń sportowych w punktach stacjonarnych, ale zdecydowały się przejść do zakładów online. Gwarantujemy, że korzystanie ze strony Betcris jest o wiele wygodniejsze! Wystarczy założyć konto gracza i mieć dostęp do wszystkich wydarzeń sportowych w każdej dyscyplinie na świecie – 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Bez przerwy!