fot. Oferta ubezpieczeniowa - wiosna 2020

Nowa specjalna oferta ubezpieczenia dla klubów!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, firma Kahlenberg przygotowała nową, specjalną ofertą ubezpieczenia NNW dla klubów. Składka za zawodnika rozpoczyna się już od 10 złotych rocznie!

Dzięki współpracy PZPN z Kahlenberg, kluby od 2017 roku mogły korzystać z bardzo atrakcyjnej oferty przygotowanej specjalnie dla rozgrywek piłkarskich. Przed sezonem 2019/20 dokonano rewizji funkcjonowania projektu, co doprowadziło do dużego wzrostu składek.

Od kilku miesięcy prowadzone były prace nad przygotowaniem nowej atrakcyjnej oferty. Efektem tego jest nowa opcja, w której można ubezpieczyć cały klub płacąc składkę w wysokości 10 złotych od zawodnika rocznie! Jak podkreśla prezes firmy Kahlenberg, Michał Pietruszka, oferta jest odpowiedzią na potrzeby przede wszystkim seniorskich drużyn z niższych lig, dysponujących niewielkimi budżetami.

Nowe ubezpieczenie jest bezimienne i obejmuje powypadkowe assistance. Do absolutnego minimum zredukowano formalności, dzięki czemu polisę można sfinalizować w ciągu kilkunastu minut. Przygotowane zostały dwa warianty ubezpieczenia, z ich warunkami można zapoznać się poniżej:

Oferta PZU - luty 2020

Co istotne, nowa oferta dla klubów obowiązuje do 30 czerwca bieżącego roku!

Szczegółowe informacje uzyskać można na dedykowanej infolinii pod numerem 887 007 008 bądź mailowo - sport@kahlenbergservices.com.

Z pozostałymi opcjami oferty ubezpieczeniowej oferowanej przez Kahlenberg można zapoznać się tutaj (klik!).