Witamy na nowej stronie Wielkopolskiego ZPN!

Wielkopolski ZPN z radością prezentuje nową odsłonę portalu poświęconego wielkopolskiej piłce. Zapraszamy wszystkich do odwiedzin i współtworzenia serwisu.

Wraz z nową wersją strony zmienia się też jej adres. Teraz wszystkie najświeższe informacje o wydarzeniach piłkarskich w regionie znaleźć będzie można pod adresem Wielkopolskizpn.pl. Oczywiście nadal znajdziecie na naszych stronach komunikaty organizacyjne wprost ze związkowych biur, ich zakres zostanie jednak znacznie rozszerzony. Na stronie publikowane będą komunikaty o weryfikacji wyników spotkań i orzeczenia dyscyplinarne - tak jak nazwa na to wskazuje - z całego województwa. Dzięki połączeniu z systemem Extranet i danymi Łączy Nas Piłka, bez problemu znajdziemy też wyniki i tabele każdej z lig w czytelnej, atrakcyjnej formie. Informować będziemy o tym co się dzieje na każdym szczeblu, od rozgrywek Klasy B po mecze Lecha i Warty na szczeblu centralnym, a także występy zawodników z Wielkopolski w kadrach narodowych. 

Projekt Wielkopolskizpn.pl z założenia ma być czymś więcej niż serwisem informacyjnym. Pojawią się na nim reportaże przedstawiające funkcjonowanie klubów, dyskutować będziemy o realiach, w jakich toczy się gra i problemach, z którymi się zmagają. Nowy projekt ma służyć również jako platforma wymiany informacji dla środowiska piłkarskiego, dlatego też uruchamiamy dział ogłoszeń, w którym kluby mogą publikować informacje o poszukiwaniu trenerów, sparingpartnerów etc.. Wystarczy przesłać informację na adres media@wielkopolskizpn.pl, a zostanie ona opublikowana w serwisie.

Co jeszcze nowego czeka czytelników na nowej stronie? Rozbudowany został dział multimedialny, gdzie publikować będziemy relacje własne z meczów i innych wydarzeń oraz nadesłane przez kibiców w formie zdjęciowej i filmowej. Przeglądając wyniki i terminarze przez stronę główną nie będziemy musieli za każdym razem szukać danej ligi, bowiem nasz ostatni wybór zostanie zapamiętany i będzie zawsze wyświetlany jako pierwszy. W najbliższym czasie pojawią się bazy klubów i trenerów, wraz z  danymi kontaktowymi, w kolejnych tygodniach umieszczony zostanie również specjalny kalendarz związkowy, do którego każdy będzie mógł zgłosić swoje piłkarskie wydarzenie. 

Zapraszamy na nasze łamy!