fot. Centralna Liga Juniorów

O CLJ z klubami z Zachodniopomorskiego

Polski Związek Piłki Nożnej dokonał losowania par barażowych o awans do Centralnej Ligi Juniorów. Przedstawiciele Wielkopolski o możliwość gry na szczeblu centralnym rywalizować będą z drużynami z województwa zachodniopomorskiego.

Nasze województwo reprezentować będą najlepsze zespoły z rozgrywek kategorii Juniora Młodszego B2 oraz Trampkarza C2. Jako, że w obu przypadkach utworzone są po dwie grupy ligi wojewódzkiej, pierwszym etapem będzie wyłonienie lepszego w barażu między mistrzami grup. Zwycięzcy tych dwumeczów trafią do właściwej rywalizacji o awans do Centralnej Ligi Juniorów.

W wyniku losowania, zarówno w CLJ U-17 jak i CLJ U-15 nasze drużyny będą rywalizować o promocję z rówieśnikami z województwa zachodniopomorskiego. W starszej kategorii przedstawiciel Wielkopolski będzie gospodarzem pierwszego pojedynku, w młodszej - meczu rewanżowego.

Spotkania barażowe zaplanowano na dni 21 i 25 czerwca. Zespoły uczestniczące w barażach muszą zostać wyłonione w województwach najpóźniej do 15 czerwca.