fot. Żaki

Podział grup Żaków na rundę wiosenną

Wydział Szkolenia i Piłkarstwa Młodzieżowego prezentuje ostateczny podział grup w rozgrywkach Żaków na rundę wiosenną.

W najbliższych miesiącach zaplanowano pięć terminów turniejowych dla tej kategorii wiekowej. Ze względu na sytuację epidemiczną pierwsze rozgrywki odbędą się 24/25 kwietnia, a kolejne 8/9 i 22/23 maja oraz 12/13 i 19/20 czerwca.

Przypominamy, żę rywalizacja prowadzona będzie w przyjętym przed rokiem formacie turniejów towarzyskich, bez wyników i klasyfikacji.

KATEGORIA ŻAK F1

GRUPA 1

AP Start Jastrowie
Fair Play Złotów (Gospodarz)
Krajna Wyrzysk
Polonia Jastrowie (G)
Sparta Złotów (G)
Włókniarz Okonek (G)

GRUPA 2

AP MOSiR Piła (G)
AP Ryś
AP Reissa Piła
AP Reissa II Piła
FA Piła (G)
FA II Piła (G)
Iskra Szydłowo (G)
Soccer Stars Piła (G)
Soccer Stars II Piła (G)

GRUPA 3

Kłos Budzyń
Kłos II Budzyń
Korona Stróżewo
Korona II Stróżewo
Leśnik Margonin (G)
Polonia Chodzież (G)
Radwan Lubasz

GRUPA 4

Calcio Wągrowiec (G)
Calcio II Wągrowiec (G)
Gool Wągrowiec
Gool II Wągrowiec
LPFA Kcynia
LPFA Rogoźno
Nielba Wągrowiec (G)
Nielba II Wągrowiec (G)
Sokół Mieścisko
Wełna Skoki

GRUPA 5

AP OSiR Lwówek (G)
AP Warta Międzychód
AP Warta II Międzychód
AS Wronki
AS II Wronki
AS Orlik Kaźmierz (G)
Sokół Pniewy
SPN Szamotuły
SPN II Szamotuły

GRUPA 6

GAP Grodzisk Wielkopolski
GAP II Grodzisk Wielkopolski
GSP Sątopy
GSS Grodzisk Wielkopolski (G)
Orzeł Granowo (G)
Patria Buk (G)
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (G)

GRUPA 7

AP ELPA Święciechowa (G)
AP ELPA II Święciechowa (G)
AP Reissa Leszno
AP Reissa II Leszno
FA Leszno
FA II Leszno
GAP Czacz-Śmigiel (G)
GAP II Czacz-Śmigiel (G)
Helios Bucz (G)
Kormoran Święciechowa
Młoda Gieksa Krzemieniewo
Sokół Kaszczor

GRUPA 8

Awdaniec Pakosław (G)
Futsal Gostyń (G)
KA 4 resPect Krobia
KA 4 resPect II Krobia
LPFA Rawicz
LPFA II Rawicz
Rawia Rawicz (G)
Rawia II Rawicz (G)
Sarnowianka Sarnowa
Sparta Miejska Górka (G)

GRUPA 9

AP Ostrzeszów (G)
AP II Ostrzeszów (G)
AP Czech Ostrzeszów (G)
AP Czech II Ostrzeszów (G)
AP Reissa Kępno (G)
KP Krążkowy (G)
Łużyczanka Kuźnica Grabowska
Strażak Słupia

GRUPA 10

AP Reissa Kalisz
AP Reissa II Kalisz
KKS 1925 Kalisz
KKS 1925 II Kalisz
KKS 1925 III Kalisz
KP Calisia 14 Kalisz (G)
KP Calisa 14 II Kalisz (G)
Pogoń Nowe Skalmierzyce (G)
Pogoń II Nowe Skalmierzyce (G)

GRUPA 11

Akademia Krecika Ostrów Wielkopolski
Akademia Krecika II Ostrów Wielkopolski
AP Szczyt Szczytniki
Centra 1946 Ostrów Wielkopolski
FA Ostrów Wielkopolski (G)
Iskra-Prosna Sieroszewice (G)
Kopernik Piotrów

GRUPA 12

Akademia Talentów Krotoszyn (G)
Akademia Talentów II Krotoszyn
AP Reissa Jarocin/Pleszew
Astra Krotoszyn (G)
Astra II Krotoszyn (G)
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie (G)
OKS Ostrów Wielkopolski (G)
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski (G)

GRUPA 13

Antonio Jarocin
AP Reissa Jarocin
AP Reissa II Jarocin
GKS Jaraczewo (G)
GOS Koźmin Wielkopolski (G)
GOS II Koźmin Wielkopolski (G)
Grom Golina
Jarota Jarocin (G)

GRUPA 14

AP Reissa Gostyń
AP Reissa II Gostyń
AS Młode Orły Gostyń (G)
Juna Trans Stare Oborzyska (G)
Kania Gostyń
Obra Kościan (G)
PKS Racot (G)
Promień Krzywiń (G)
UKS AS Czempiń (G)
UKS AS II Czempiń (G)
Wisła Borek Wielkopolski (G)

GRUPA 15

Olimpia Koło
Olimpia II Koło
Olimpia III Koło
Oranje Turek
Orzeł Grzegorzew (G)
Orzeł II Grzegorzew (G)
Tur Turek
Wicher Dobra (G)

GRUPA 16

AP Reissa Konin
AP Reissa II Konin
GKS Polonus Biskupi
GKS Warta Krzymów (G)
GKS Warta II Krzymów (G)
OLE Golina
Oranje Konin
Sokół Kleczew (G)
Warta Kramsk (G)
Warta Rumin

GRUPA 17

GKS Rzgów
Górnik Konin (G)
Górnik II Konin (G)
SKP Słupca
SKP II Słupca
Tulisia Tuliszków (G)
Tulisia II Tuliszków (G)
Zjednoczeni Rychwał (G)
Zjednoczeni II Rychwał (G)
ZKS Orły Zagórów (G)

GRUPA 18

AP Niechanowo
Chrobry Gniezno
GKS Vitcovia Witkowo (G)
Mieszko Gniezno (G)
Orlik Miłosław (G)
Victoria Września (G)
Zjednoczeni Września
Zjednoczeni II Września

GRUPA 19

Champions Poznań
LKS Zawisza Dolsk (G)
LPFA Podolany
Olimp Poznań
Polonia Środa Wielkopolska (G)
Polonia II Środa Wielkopolska (G)
Poznaniak Poznań
Przemysław Poznań
Warta Śrem (G)
Warta II Śrem (G)
GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne (G)

GRUPA 20

AKF Poznań (G)
AP Oborniki
AP Reissa Poznań
AP Reissa II Poznań
Koziołek Poznań
Lech Poznań (G)
Lech II Poznań (G)
UKS Śrem (G)
Unia Swarzędz
Warta Pozań

GRUPA 21

Avia Kamionki (G)
Avia II Kamionki (G)
Concordia Murowana Goślina (G)
Jedynka Luboń (G)
LPFA Bułgarska
LPFA Skoki
Red Box
TPS Winogrady Poznań
TPS II Winogrady Poznań
UKS Talent Poznań
Poznańska 13 Poznań (G)

GRUPA 22

AP Reissa Kórnik
AP Reissa II Kórnik
Błękitni Owińska (G)
Canarinhos Skórzewo (G)
Canarinhos II Skórzewo (G)
Huragan Pobiedziska
Kotwica Kórnik (G)
Kotwica II Kórnik (G)
Piast Kobylnica
WAP Luboń

GRUPA 23

Junior Koziegłowy (G)
Junior II Koziegłowy (G)
Jurand Koziegłowy
Lider Swarzędz
Lider II Swarzędz
Suchary Suchy Las (G)
Suchary II Suchy Las (G)
Victoria Wysogotowo (G)
Victoria Wysogotowo (G)

GRUPA 24

AP Wilki Dąbrówka
GKS Dopiewo
GKS II Dopiewo
Grom Plewiska (G)
Grom II Plewiska (G)
Lipno Stęszew (G)
UKS Orlik Mosina (G)
UKS Orlik II Mosina (G)
Wielkopolska Komorniki (G)

KATEGORIA ŻAK F2

GRUPA 1

Fair Play Złotów (G)
GLKS Wysoka
Krajna Wyrzysk
Sparta Złotów (G)
Sparta II Złotów (G)
Start Jastrowie
Zjednoczeni Kaczory

GRUPA 2

AP MOSiR Piła (G)
AP MOSiR II Piła (G)
AP Ryś
AP Reissa Piła
AP Reissa II Piła
FA Piła (G)
FA II Piła (G)
LPFA Trzcianka
Noteć Czarnków
Soccer Stars Piła (G)
Soccer Stars II Piła (G)

GRUPA 3

Gool Wągrowiec
Gool II Wągrowiec
LPFA Skoki
MKS Trzemeszno (G)
Nielba Wągrowiec (G)
Nielba II Wągrowiec (G)
Sokół Damasławek
Zamek Gool Gołańcz (G)

GRUPA 4

Chrobry Gniezno
Czarni Czerniejewo
Huragan Pobiedziska
LPFA Łubowo
Mieszko Gniezno (G)
Victoria Września (G)

GRUPA 5

AP OSiR Lwówek (G)
AS Wronki
AS II Wronki
MKS Warta Międzychód (G)
MKS Warta II Międzychód
NAP Nowy Tomyśl
NAP II Nowy Tomyśl

GRUPA 6

LZS Sokół Drawsko (G)
Patria Buk (G)
SPN Szamotuły
SPN II Szamotuły
Warta Sieraków (G)
Warta II Sieraków (G)

GRUPA 7

AP Czech Ostrzeszów (G)
AP Czech II Ostrzeszów (G)
AP Ostrzeszów (G)
AP Reissa Kępno
AP Reissa II Kępno
LZS Doruchów
Łużyczanka Kuźnica Grabowska

GRUPA 8

AP Reissa Kalisz
AP Reissa II Kalisz
KKS 1925 Kalisz (G)
KKS 1925 II Kalisz (G)
KKS 1925 III Kalisz
Kopernik Piotrów
KP Calisia 14 Kalisz (G)
OKS Ostrów Wielkopolski (G)
OKS II Ostrów Wielkopolski (G)
Pogoń Nowe Skalmierzyce (G)
Pogoń II Nowe Skalmierzyce (G)
Prosna Kalisz

GRUPA 9

Górnik Kłodawa (G)
Kasztelania Brudzew
Kasztelania II Brudzew
LPFA Konin
Olimpia Koło
Olimpia II Koło
Olimpia III Koło
Oranje Konin
Tulisia Tuliszków (G)
Tulisia II Tuliszków (G)
Wicher Dobra (G)
Zjednoczeni Rychwał (G)

GRUPA 10

AP Reissa Konin
Czarni Brzeźno
OLE Golina
Orion Skulsk
Orion II Skulsk
SKP Słupca
SKP II Słupca
Sokół Kleczew (G)
Warta Kramsk (G)

GRUPA 11

Akademia Talentów Krotoszyn (G)
Akademia Talentów II Krotoszyn (G)
Antonio Jarocin
AP Reissa Jarocin
AP Reissa II Jarocin
Astra Krotoszyn (G)
GKS Jaraczewo (G)
GOS Koźmin Wielkopolski (G)
Grom Golina
Jarota Jarocin
Wisła Borek Wielkopolski (G)

GRUPA 12

AP Młoda Rawia Rawicz (G)
AP Reissa Gostyń
AP Reissa Leszno
FA Leszno
FA II Leszno
KA 4 resPect Krobia
Kania Gostyń
LKS Dąbroczanka Pępowo (G)
LPFA Rawicz
PKS Piast Poniec
Sparta Miejska Górka (G)

GRUPA 13

GAP Czacz-Śmigiel (G)
GAP II Czacz-Śmigiel (G)
GAP Grodzisk Wielkopolski
Grom Wolsztyn (G)
Grom II Wolsztyn (G)
LPFA Wolsztyn
Obra Kościan (G)
Orzeł Lipno (G)
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski

GRUPA 14

FA Miłosław
LZS Juna Trans Stare Oborzyska (G)
Promień Krzywiń (G)
Promień II Krzywiń (G)
UKS AS Czempiń (G)
UKS AS II Czempiń (G)
UKS Śrem (G)
Warta Śrem (G)
Warta II Śrem

GRUPA 15

AP Reissa Poznań
AP Reissa II Poznań
Błękitni Owińska (G)
Błękitni II Owińska (G)
Koziołek Poznań
Polonia Środa Wielkopolska (G)
Polonia II Środa Wielkopolska (G)
Unia Swarzędz
Warta Poznań
Warta II Poznań

GRUPA 16

AP Oborniki
AP II Oborniki
Canarinhos Skórzewo
Canarinhos II Skórzewo
LPFA Bułgarska
Poznaniak Poznań
Red Box Poznań (G)
Suchary Suchy Las (G)
Suchary II Suchy Las (G)
Poznańska 13 Poznań (G)
Poznańska 13 II Poznań (G)

GRUPA 17

KS 1920 Mosina
SP Victoria Wysogotowo (G)
SP Victoria II Wysogotowo (G)
UKS Orlik Mosina (G)
UKS Talent Poznań
Warta III Poznań
Warta IV Poznań

GRUPA 18

Junior Koziegłowy (G)
Junior II Koziegłowy (G)
Kotwica Kórnik (G)
Kotwica II Kórnik (G)
Lotnik Poznań
Lotnik II Poznań
Orkan Konarzewo
Piast Kobylnica
UKS Lider Swarzędz

GRUPA 19

Avia Kamionki (G)
Avia II Kamionki (G)
Grom Plewiska (G)
Grom II Plewiska (G)
Korona Zakrzewo
Przemysław Poznań
Wielkopolska Komorniki