Ostatnie miejsca na kursie UEFA C w Racocie

​Ostatni dzwonek dla trenerów myślących o uzyskaniu licencji trenerskiej przed sezonem 2018/19. Trwają zapisy na kurs UEFA C w Racocie. To ostatnie ze szkoleń, które pozwala na zdobycie uprawnień przed rozpoczęciem nowych rozgrywek.


Kurs w Racocie prowadzi do uzyskania licencji UEFA C. Umożliwia ona prowadzenie zespołu między innymi w Klasie A oraz B, a także zespołów młodzieżowych od Młodzika do Skrzata (D1-G2). Inauguracja zajęć została zaplanowana na 28 kwietnia, a egzaminy kończące szkolenie odbędą się 26 sierpnia. W chwili obecnej pozostało jeszcze siedem wolnych miejsc. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń pod warunkiem spełnienia wymogów formalnych i załączeniu wszystkich dokumentów.

Zapisy na kurs UEFA C w Racocie odbywają się poprzez platformę PZPN24. Znaleźć tam można również otwarte procesy rejestracyjne na kursy wyższego stopnia zaplanowane w Wielkopolsce na drugą połowę 2018 roku - UEFA A, UEFA B i A Zintegrowany, UEFA B oraz UEFA B Wyrównawczy. Wszystkie wymienione szkolenia odbywać się będą w Poznaniu.