fot. Elżbieta Skowron / Sportowy Poznań

Otwarte Mistrzostwa Poznania szkół w piłce plażowej

Wielkopolski ZPN zaprasza wszystkie szkoły podstawowe i ponadpodstawowe do udziału w Otwartych Mistrzostwach Poznania w piłce plażowej. Zmagania zaplanowane zostały w ramach Plaży Wolności w dniach 23 i 24 maja.

Beachsoccer po raz drugi zagości w centrum Poznania. Po zeszłorocznej premierowej edycji kopania piłki na piasku, w tym roku plan został znacząco rozszerzony. Oprócz spotkań międzynarodowych rozegranych zostanie kilka turniejów towarzyszących. Jednym z nich będą Otwarte Mistrzostwa Poznania Szkół w piłce plażowej.

Na rywalizację placówek oświatowych zaplanowano dwa dni. 23 maja odbędą się mistzostwa szkół podstawowych (najstarsze klasy VI-VIII), z kolei dzień później rozegrany zostanie turniej szkół ponadpodstawowych. W obu przypadkach rywalizacja toczyć się będzie w godzinach 9-14.

Zgłoszenia zawierające nazwę szkoły oraz dane opiekuna kierować można mailowo na adres turnieje@wielkopolskizpn.pl. Do rywalizacji zapraszamy wszystkie zainteresowane szkoły, także te spoza Poznania. Uczestnictwo w turnieju jest oczywiście bezpłatne, zgłoszenia przyjmowane są do piątku, 17 maja.

Szczegółowe informacje uzyskać można również telefonicznie pod numerem 798 538 428.